Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelent/...

Szerintetek mit jelent/ jelent vmit az, hogy atomerőművel álmodtam? :D

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 13:26
1 2
 11/17 ben carter válasza:
Nem néztél valami katasztrófafilmet,vagy nem játszottad véletlenül a S.T.A.L.K.E.R.-t? :P
2010. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
:D:D:D Nem, nem néztem semmi ilyesmit...:D Épp ezért furcsállom...persze attól még nem biztos hogy van jelentése...sőt..:D
2010. nov. 30. 20:21
 13/17 anonim ***** válasza:
Holnap egy fekete macska fog előtted átmenni.
2010. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De semmi baj, a macska hülye babonaság.Pl. mindenki tuggya', ha átköp a bal válla fölött azzal semlegesíti a macskát˘!-DD
2010. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bin Laden meglátogat
2010. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
:D:D
2010. dec. 19. 12:30
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak valahol láttál róla valamit vagy akár a sorozatot és megragadt a tudatalattidban aztán álom formájában előjött. Lehetett emlék is ha hiszel az ilyesmiben. Én is álmodtam már hogy katona vagyok és férfi. Gyerekkori álom és a mai napig részletesen emlékszem rá. Általában nem álmodok élethűen de ez az volt. Őszi erdő, kusztunk az avarban, megtaláltak és ahogy ott térdeltünk fejbelőttek. Erre felébredtem. Persze nem feltétlenül emlékálom. Ez nyilvàn sose derül ki
2023. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!