Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég rémisztö álmom volt,...

Elég rémisztö álmom volt, vélemények?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a buszállomáson voltam és valami nagy izmos ember lassan sétálva követett és mintha bántani akart volna, én meg futottam elöle. Akkor hirtelen berohantam az egyik buszhoz mert sok ember állt ott, hogy felszálljon és gondoltam, hogy oda talán nem jön utánam. Nem is jött, csak messziröl bámult, ekkor én felszálltam a buszra, mert biztonságosabbnak tünt mint kint. A buszon ott volt pár volt osztálytársam akiket nem kedvelek, viszont vigyorogtak rám meg mutogattak ki az ablakon, hogy nézzem mi van ott (nem tudom mire mutattak). Aztán kiderült, hogy elterelték csak a figyelmem, hogy nekem ne maradjon ülöhely a buszon. Állnom kellett és így ment a busz én meg nézelödtem, valami furcsa magasan lévö úton mentünk ami alatt egy nagy tó volt meg csúszdák de a víz mintha fekete lett volna teljesen.

Itt kiesett egy rész az álomból, aztán onnan emlékszek, hogy jöttünk visszafele és mikor eljöttünk a tó felett, a busz hirtelen eltünt és odaestünk az egyik csúszdára ami már rozsdás volt addigra. A többiek beugráltak a tóba (ami már világosbarna színü volt és nagyon koszos). Aztán szóltak, hogy énis ugorjak be, nagyon jó a víz. Erre hirtelen beugrottam és ahogy az ugrástól lesüllyedtem a tó aljára, hirtelen megláttam, hogy ottvolt egy halott lány a víz alatt, kékes volt a böre és barna haja volt és csak ott feküdt a tó alján, mint aki megfulladt és nem tudott róla senki. Ettöl annyira megijedtem, hogy hirtelen próbáltam felúszni a felszínre de valamiért nem tudtam feljebb menni, mintha valami visszatartana...

Itt hirtelen felriadtam az álomból és nagyon rémült voltam :S


Eléggé kikészített ez :S


16/L


2010. nov. 30. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egy rémálom. Pontosan milyen véleményeket vársz?:)
2010. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Ez az álom azt jelenti, hogy nem esett jól a gyomrodnak az elalvás előtt elfogyasztott 2 tányér csülökpörkölt. Legközelebb ne vacsorázz olyan sokat és nem fogsz ilyeneket álmodni.
2010. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Árpád: Hát a tiedre nem, te maradj csak az UFO részben.


Második: Nem kérdeztem semmi olyat, hogy mit jelent ez az álom, mivel nincs jelentésük az álmoknak, csak leírtam, hogy hozzálehet füzni véleményeket.

Nem ettem csülökpörköltet mert utálom se hasonlót, mert nem volt itthon semmi normális ennivaló :)

2010. nov. 30. 15:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A víz általában az érzelmi/lelkiállapotodat tükrözi. A koszos-fekete víz érzelmi zaklatottságot jelez. Az, hogy elsüllyedsz benne, majd nem tudsz feljönni annak a jele, hogy túlságosan is hagyod, hogy ezek a negatív érzelmek befolyásoljanak. A gondolom van közük ehez az osztálytársaidnak is (akikben úgy tűnik nem nagyon bízol), de nem csak miattük van.


A vízalatti hulla jelentheti egy régebbi énedet, amin már ugyan túlléptél, de mégis visszahúz, bent tart ebben az állapotban.


Persze ezeket nem kell készpénznek venni, a saját álmomról ilyet gondolnék.

2010. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én nem hiszek benne, hogy lenne jelentésük az álmoknak, viszont amiket leírtál túlzottan is igazak rám mostanában :S Lehet van ebben valami azért :s
2010. nov. 30. 15:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak ezt a megkülönböztetést. Nemcsak ufo-kutató hanem gyakorlott álomfejtő, parapszichológus, démonológus is vagyok.


Álmodnak akkor lesz jelentősége ha többször is megismétlődik, visszatérnek bizonyos motívumok. Vagy ha egyik reggel meztelenül ébredsz a szomszéd utcában.

2010. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Árpád: Nem szeretném, hogy a kérdésem tele legyen a te hozzászólásaiddal. Nem vagyok kíváncsi a démonjaidra se az UFOkkal való találkozásaidra, mondtam, hogy menj más témakörbe -.-
2010. nov. 30. 15:35
 8/11 anonim ***** válasza:

15:30-as vagyok.

Freud és Jung is hitt benne, és találtak is összefüggéseket a pácienseik álmaik és problémáik között. Én meg hiszek nekik. Nem a babona olaláról kell nézni ezt a dolgot.

2010. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: Persze nem is úgy nézem. Csak az álmok az emlékekböl állnak össze, ezért például a jövöt nem lehet megálmodni se azt, hogy mit hogyan kéne tennünk vagy hasonlók.

Persze abban lehet valami, hogy amilyen a hangulata valakinek és amik történnek vele ahhoz kapcsolódóan alakulnak az álmai...


Na jó nem megy ma a fogalmazás :)

2010. nov. 30. 15:58
 10/11 anonim ***** válasza:

ha létező tó akkor vizsgálják át:)

hátha lesz egy csonti:)

2010. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!