Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit kell tudni a tudatos álomról?

Zizo ; kérdése:

Mit kell tudni a tudatos álomról?

Figyelt kérdés
Rengetegszer fordult már elő velem, van ennek valami hatása-értelem-magyarázata-oka?
2010. dec. 23. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti: jól tudod manipulálni magad, megy az önámítás.
2010. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem is volt már párszor olyan, hogy álmomban tisztában voltam azzal, hogy álmodok. Egyszer nagyon régen olvastam erről egy könyvet, de az igazából inkább arról szólt, hogy hogy lehet "kihasználni" az ilyen álmokat. Arra emlékszem belőle, hogy az álom szereplőivel elegyedj beszélgetésbe, hogy ők kik, miért vannak itt stb. Meg javasolják, hogy ha van pince, vagy valami föld alatti helyiség oda menj le, mert az álmokban itt vannak azok a dolgok, amiket az ember elnyom magába, le a tudatalattiba. Sajnos a könyv címére, meg írójára nem emlékszem.


Különben a kérdéseidre a válasz engem is érdeklen.

2010. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Üdv


Nekem is volt egy tudatos álmom:

már csak arra emlékszem, hogy lemegyek a pincébe és valamik akik nagyon sokan voltak elkezdenek dobálni valamivel és felmegyek egy létrán és a padláson találom magam és oda már nem tudtam követni szóval már ennyire emlékszem ez nagyon régen történt velem

2011. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A könyv címe: Paul Tholey : Alkotó álom

egyszerű letölteni...Segít a google,én egy pec alatt megtaláltam.

Ebben semmi varázslatos,furcsa nincs.

csak ha álmodban rájössz,hogy álmodsz akkor tudod magad irányítani,bármit megtehetsz,repülhetsz stb.

Én most kezdtem bele a gyakorlásba,két hét telt el és már meg is volt az első tudatos álom.

Olyan,mintha valóság lenne,olvasd el a könyvet,abból mindenre fény derül.:D

2011. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod elolvasni a könyvet, akkor nézd meg ezt az oldalt: tudatos-alom.hu

Nekem még egyszer se volt álmom (csak valami féltudatos álomféle), de dolgozok rajta :D

2011. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Mármint tudatos álmom nem volt még.

2011. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!