Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? Édesanyám...

Mit jelent az álmom? Édesanyámmal álmodtam aki már 3hónapja meghalt.

Figyelt kérdés

Gyakran álmodom vele,és sz szerint félek ezektől és sírva ébredek.A lényeg hogy azt álmodtam,hogy" mentünk a temetőbe

a sírhoz,vittem rá virágot,és anyu ott ült a sírnál és élt,és apu hozta neki a kávét,én mondtam szoljunk az orvosnak,hogy él és apu azt mondta nem szólunk így legalább jól van marad így mert szenvedett a kórházban eleget."



De hamvasztásos temetése volt és álmomban mégis sírnál ült.Mikor megébredtem úgy éreztem mintha valaki nézne,sírva keltem fel.Miért van ez?


2011. ápr. 2. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy hiányzik, és az agyad próbálja feldolgozni az elvesztését. Semmi köze az ezotériához.
2011. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokat gondolsz rá.mugy halottal álmodni aki álmodban él örömet jelent.
2011. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen nagyon hiányzik,nagyon nehéz feldolgozni mert minden olyan hirtelen és váratlanul jött.Én amit tehettem érte mindent megtettem,de ha már az orvos sem tud segíteni...

Nem hiszek a szellemekben meg az ilyen dolgokban de arra is gondoltam hogy ő nem hagy nyugodni..tudom ez hülyén hangzik de sok minden kavarog a fejemben:-(

2011. ápr. 2. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:
hiányzik neked és amikor felébredtél akkor írtad hogy érezted hoy néznek.Az anyud szelleme lehetett.
2011. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kezdek attól félni,hogy ez az agyamra fog menni!Lassan már aludni is "félek" :-(
2011. ápr. 2. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell félned.

Hozzám is "visszajárt" álmaimban sokáig anyu.

Én gyújtottam gyertyát napközben, kiválasztottam mindennap egy pár percet, amikor beszéltem hozzá, elmondtam, h mennyire hiányzik, és milyen rossz így, nélküle.

Ma már nem igazán álmodom vele, utoljára a halálának az első évfordulóján álmodtam.


Miért félnél? Hiszen míg élt sem bántott, és halálában is imád, ez biztos!

2011. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 3rdeye ***** válasza:

szia


azért álmodsz vele sokszor, mert "lelikileg" még mindíg veled van, és segíti utadat :) ne félj!

2011. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!