Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez alvásparalízis volt?

Ez alvásparalízis volt?

Figyelt kérdés

Egyszer itt gyakorikérdéseken akadtam egy olyan kérdésre, amikor az illető álmában nem tudott mozdulni, és egy sötét alakot látott állni maga mellett. Aztán válaszolták rá hogy ez alvásparalízis. Eléggé érdekelt a dolog, ígychát utána néztem. A cikk elején, amit olvastam, az volt írva hogy minél többet tudunk az alvásparalízisről, annál gyakrabban jelentkezhet nálunk. Nos, mivel én eléggé félek az ilyenektől. Rögtön be is zártam inkább. És azóta, nagyon sűrűn, szinte minden nap ez van velem is. Csak én nem látok semmit, a szemem sem tudom kinyitni, és megszólalni sem tudok. Egyszer a barátnőmnél aludtam, és azt álmodtam, hogy a laptopon fekszek, néztem a barátnőmet, aki engem figyelt, és nem tudtam mozogni, de beszélni sem, pedig szólni akartam neki hogy félek, mert nem tudok mozogni. De ez volt egyedül az ilyen eltérő, egyébként mindig az van amit először leírtam.

Nagyon érdekel, hogy mi ez, de ugyanakkor eléggé félek is tőle, meg minden ilyen jelenségtől. De abban sem vagyok biztos, hogy ez alvásparalízis volt.. Az lehetett?


2011. jún. 26. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csak beszartál etöl az egésztöl ha csak most történt meg és csak 1x belerögzödöt az az agyadba ha töbször is bekövetkezik akkor viszont az volt.
2011. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Írtam hogy azóta nagyon sűrűn jelentkezik. De amúgy akkor amikor olvastam nem ijedtem meg tőle, csak akkor amikor már velem is megtörtént. Meg el akartam olvasni, hogy mitől van, meg tulajdonképpen mi ez, csak mivel nem akartam átélni, inkább nem olvastam..
2011. jún. 26. 19:53
 3/13 anonim ***** válasza:
ha már átéled akkor olvasd tovább lehet ott a megoldás is és akkor el múlik.
2011. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Olvastam már róla, de tulajdonképpen megoldás erre szerintem nincs. Le kell győznöm a félelmet, és utána állítólag érdekes lesz, de egyszerűen nem megy. Nagyon félek.
2011. jún. 26. 19:56
 5/13 anonim ***** válasza:
győzd le pedig valahogy szegy erőt magadon győzd le a félelmed gondolj olyanra aki adagolja az adrelalint.könnyebb legyőzni a félelmet mint hinnéd
2011. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak beképzelted nagyon, nincs semmi baj. Én már újságba is olvastam ilyet nem egyszer, kicsit naiv vagyok, de velem még nem történt smemi ilyesmi
2011. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Beképzelted, próbálj nem gondolni rá. Például egyszer sokat olvastam a szellemekről, másnap este "szellemet" láttam.
2011. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha lenne végre alvásparalízisben részem :D Lehet, hogy hülyén hangzik, de kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet :D

Amúgy szerintem magától el fog múlni és ne aggódj olyankor, mert nem eshet bajod tőle.

2011. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nemolvastam végig a leírást neharagudj... de én nekem nagyon sokszor van alvás paralízisem már megszoktam. én nemlátok fekete alakokat... az csak az agy játéka mikor félálomban ébredsz fel. probáld ki nyugodtan! mikor ugy érzed már BORZASZTÓAN álmosvagy és alig látsz . nézz fel a sötét szobára akár egy sarokba. és gondolj arra az fekete alakra és ottlessz. de csak az agy művve. nagyon röviden annyi az alvásparalízis hogy felkelsz álmodból akarattal, majd nemtudsz mozdulni míg valamelyik kis testrészeddel nem csináls ze mozdulatot. én pl. pislogni szoktam és már tudok mozogni.
2011. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megoldás: ne pánikolj. Egyszerűen engedd el magad... tudom, könnyű mondani. De ezzel lehet legyőzni. Ne félj tőle és elmúlik, ennyi lenne.
2011. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!