Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez lehet alvásparalízis?

Ez lehet alvásparalízis?

Figyelt kérdés
Még sosem volt, de már olvastam róla. Szóval ma délután 4 fele ledőltem egy kicsit az ágyra cipőstől, mindenestől szundítani. Álmodtam is valamit, amire most is emlékszem, de végig olyan volt, mintha nem álmodnék, csak gondolkodnék, mert közben még a kocsikat is hallottam, amik elsuhantak az úton, (nyitva volt az ablak), és tök olyan volt, mintha csak pihennék. Viszont egyszer azt hallottam, hogy jön le apám az elefántlépteivel a lépcsőn, és közben mondja, hogy "Na Nikolett, most már elég volt." vagy valami hasonlót. Azt tudom, hogy a nevemen szólított. Gyorsan fel akartam kelni, hogy ne csesszen le, amiért az ágyában aludtam el cipővel, de semmim nem mozdult. A szememet résnyire tudtam kétszer egy-egy másodpercre kinyitni, de csak a takaró barna színét láttam, utána próbálkoztam a kezeimmel, lábaimmal, de azok sem mozdultak. Mindössze 5-10 másodpercig tarthatott ez az egész, utána hirtelen fel tudtam ülni. Amit még érdekességként megemlítenék, az az, hogy apám sehol nem volt, csak a felébredésem után jött le kb. 1 órával. Ez alvásparalízis?
2011. okt. 1. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik.


A másik lehetőség, hogy médiummá és látóvá váltál, s transzba esve láttad a jövőt... ;)

2011. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az volt, éreztél félelmet közben?
2011. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát olyan nagyon nagy pánikba nem estem, mint mások, de végig az járt a fejemben, hogy "Kelj már fel, mozdulj már meg." Attól ijedtem meg leginkább, hogy hiába akarok mozogni, vagy kinyitni a szemem, nem sikerül.
2011. okt. 1. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvastam olyat is, hogy valaki azt hitte, meghalt, csak valamiért még lát. :)


Nekem sötét emberárnyak jelentek meg amikor a.p.-m volt sok évvel ezelőtt.

2011. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ja az volt.Néha nekem is van,szerencsére elég ritkán.
2011. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az volt, persze. Nyugodtan feltehetted volna a tudományos vagy az egészség rovatban is.
2011. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis, -így mondják, de igazából ez az asztrális projekciót megelőző állapot. Nem csak az ijesztő amikor nem tudsz mozdulni, megszólalni, ha nem amikor mások/más jelenlétét érzed magad mellett úgy, hogy elméletileg egyedül vagy a szobában. Nem kell bepánikolni, mert akármilyen ijesztő is, bajod nem lehet belőle, ha meg projektálsz is-na az csodálatos élmény tud lenni...
2011. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!