Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom vele? Már...

Miért álmodom vele? Már többször is előfordult. Olyankor is amikor nem gondoltam rá egésznap.

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik. Két éve láttam egyszer egy buliba, és utána mindig őt figyeltem és mindig ha arrébb mentem jött ő is. Utána nem láttam egy évig, sőt azt se tudtam hogy idevalósi-e. ( később megtudtam a nevét is, azt is hogy egy városba lakunk és már egyetemista) Utána láttam megint egyszer egy buliban de egy lánnyal volt. Nagyon rosszul éreztem magam, után napokig sírtam. Aztán kiderült hogy nincs együtt a lánnyal. Ez volt kb egy éve. Sokáig nem gondoltam rá, aztán most május elején megláttam. Annyira elkezdett dobogni a szívem hogy majdnem elájultam. Azóta többször is álmodtam vele. De nem hiszem hogy ő járna velem, mert más típusú lányokkal szokott lenni. (Ő most 22 éves én pedig 17) De akkor miért álmodok vele? Álmomban általában úgy jelenik meg mint a szerelmem, szóval nem barátként vagy ilyesmi. Nem járunk az álmomban hanem inkább próbálkozik "meghódítani".
2011. jún. 8. 15:59
 1/4 AndiBandi23 válasza:

Szia!

Ez sztem ún. kompenzációs álom...ugye tudod h az álmok arra valók, hogy az elsimítatlan ügyeket, érzéseket egy kicsit orvosolják! Tehát szomjazik a lelked erre a fiúra, és azért álmodsz ilyeneket h egy kicsit megnyugodj!

2011. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, de nem megnyugszom tőle, hanem még jobban felkavar. Mikor reggel felkelek borzasztó érzés, aztán egésznap az álom jár a fejembe..
2011. jún. 8. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Te is leírtad: nagyon tetszik neked. Ahogy leírtad: beleestél. Miért csodálkozol, ha még álmodban is eszedbe jut, ha elég egy másik lány társaságában látnod egy rövid időre, máris napos sírógörcs tör rád?

Nem hiszem, hogy ez álomfejtés kategóriás kérdés.

2011. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tetszik neked, vágysz rá, megjelenik az álmodban. Mivel úgy gondolod ő nem akar járni Veled, ezért mindez felkavar. Ennyi.
2011. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!