Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon miért történik ez,...

Vajon miért történik ez, mikor álmodom?

Figyelt kérdés
kiskorom óta vannak visszatérő rémálmaim, olyanok, amiktől, ha felriadok, gyorcsöl a hasam, remegek, és nagyon rossz érzés fog el, félelem ilyesmi. ezek az álmok számomra "hülységek" Az egyik pl, hogy egy nagy területen vagyok, ahol nincs semmi, és egy ki szakadék, és azt átugrom, és felriadok. A másikfajta, a legutóbbi visszatérő, az az, hogy van 4-5 kötél függölegesen lógva, és azokat kell valahogy kötnöm, de nem tudom mi alapján, és ennél is ugyanaz történt. mitől lehetnek ezek a "rosszul létek"?
2011. márc. 25. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

En ugy gondolnam, hogy problemasak a kapcsolataid (csaladi, barati, egyeb), azert nem tudod, hogy mi alapjan kosd a "koteleidet". A szakadek atugarasa pedig a tudatossag, es a megertes hatarainak atugrasat jelenti. Persze ezt magad tudod magadnak megvalaszolni. Az, hogy rosszul erzed magad, ennek a kovetkezmenye. A gyomor kozeleben helyezkedik el az un. napfonat csakra, amely a kiegyensulyozatlansag eredmenyekeppen fizikailag jeleniti meg neked a problemad gyokeret a hasgorccsel. Azt javasolnam, hogy figyelj az almaidra, uzeneteket kuldenek neked. Valamint a nyugodtabb alvas es ebrenlet erdekeben kezdj el meditalni. Az almaid csak azt jelzik egyenlore, hogy nincs minden rendben, aztan ha nem figyelsz oda magadra egyszer csak azt veszed eszre, hogy itt faj, ott faj, jaj, de beteg vagyok...

Remelem nem voltam tul zagyva...

2011. márc. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
hülyeség, azér álmodsz rosszat mer görcsöl a hasad, nem pedig azér fáj mer fasságot álmodsz, orvoshoz menj a gyomroddal lehet hogy fekély jól lehet kezelni ha időbe észreveszik és nem is fáj, de ha nem az akkoris orvos vagy nemtudom, de a földön éljetek már ne az égbe :)
2011. márc. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiskoromba nekem is volt furcsa álmom.

Ismétlődő volt.

Első: álmomban minden fekete aztán egy hang megszólal,hogyha ugrok x métert (a számra már nem emlékszem pontosan) akkor háború lesz.

Akkor valami felrepít az x magasságig és a feketeséget sárga "fénymassza" tölti meg alattam,mikor leérek.

Néha felriadtam erre.


Második: itt máridősebb voltam (általánosban felső tagozatos)

Szóval itt pedig azt álmodtam,hogy mindenféle esemény történik.

Villám belecsap a fába,ami teljesen kettéhasad,denevérek letámadják az iskolán belül tartózkodókat.

Én meg ezekben az álmokban mindig pizsamában voltam.

2011. márc. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kataklizmáról énis szoktam álmodni, de visszatérve a kérdezőre, sztem azér álmodsz ilyet mer valami probléma van, nem fordítva..
2011. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azert azt majd a kerdezo eldonti maganak.
2011. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!