Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az álmoknak van valami össze...

Az álmoknak van valami össze fügése a mindennapi dolgokkal? Vagy csak tényleg álom? Pl. ha azt álmodom, hogy valami rossz történik velem.

Figyelt kérdés
2008. szept. 1. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Legtöbbször azzal álmodsz ami napközben történt veled vagy ami nagyon foglalkoztat. Az, hogy rosszat álmodsz és másnap vmi bajod lesz, én nem hiszem el!
2008. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

szerintem esete valogatja. lehet, h nem fog masnap bekovetkezni, de neha a tudatalatti olyan dolgokra "hivja fel a figyelmet" amit eber allapotban nem, vagy egesz mas aspektusban latsz.


en 1x azt almodtam, hogy megbuntet egy bkv ellenor, jot nevettem rajta reggel, mert mindig van berletem. aztan felszalltam a buszra, odalepett hozzam egy ellenor (ezen a jaraton meg nem is talalkoztam soha ellenorrel elotte, pedig 1,5 eve ezzel a busszal megyek minden 7koznap), en meg nagy nyugodtan megmutatom neki a berletem, mire o mondja, hogy ezt nem tudja elfogadni... elozo nap jart le, csak nem vettem eszre! szoval lehet, hogy veletlenul almodtam ezt, de elotte se es utana se almodtam hasonlot.

2008. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
figyeld akkor:a barátomat meghívták egy buliba..azt mondta h nem megy,nincs neki kedve ott majomkodni..aztán szakítottunk,de beszéltünk ugyanúgy..vagyis inkább szünet volt..mindegy..és azt álmodtam h visszahívta a csaj,aki rendezte a bulit h na de mégis menjen,megmondta h nem megy...és később egy másik osztálytársa hívta fel h menjen,és akkor igent mondott,el is ment..név szerint megálmodtam h kinek a kérésére megy a buliba...már akkor megálmodtam ezt,amikor még úgy volt h nem megy...én akkor tudtam meg h a buliban van,mikor felhívtam és mondta h a buliban van...és utána megint összejöttünk,elmesélte h azért ment mégis,mert az a bizonyos csaj rágta a fülét,akit én megálmodtam h az ő kérésére ment el...a jövőt álmodtam meg...
2008. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekem is volt többször hogy megállmodtam a jövöt.Ezek szerint minden megvan elöre irval?
2008. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

én megszotam álmodni pillanatokat mint pl pár hete álmomban láttam egy képet ( az én szemszögömből) és az volt rajta hogy előttem a töltött káposzta az asztal tul végén az unokatesóm és mellettem egy ismeretlen kövér szemüveges emberke és 2 napra rá megismertem egy kövér szemüveges embert az unokatesóméknál disznóvágáson és mellettem evett és én töltött káposztát ettem és az asztal tulvégén az unoka tesóm volt

de amikor felkelek akkor nem emlékszek az álomra hanem mikor az eljön az a pillanat ami az álmomban volt akkor ugrik be hogy én ezt megálmodtam


fura de igaz

2008. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"de amikor felkelek akkor nem emlékszek az álomra hanem mikor az eljön az a pillanat ami az álmomban volt akkor ugrik be hogy én ezt megálmodtam"

Ez a 'de ja vu' érzés - és könnyen lehet, hogy NEM álmodtad meg előre, csak ilyen érzésed támad.

2008. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
igen, és ez a "dezsávű" érzés tulajdonképpen az, hogy valamelyik érzékszerved előbb érzékeli a helyzetet. Velem ez mindennapos. Régen, amíg ezt nem tudtam, mindig megpróbáltam kitalálni, hogy mi lehetett az álomban, hogy most mi fog történni, de sosem jött be :)
2009. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!