Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodom azt hogy nem...

Miert almodom azt hogy nem szeret vagy mas erdekli? Sokszor almodtam mar . De o csak engem szeret ebben biztos vagyok!

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikor összejöttem a párommal nagyon sokáig voltak olyan álmaim, hogy nem lehetett az enyém, vmilyen okból el kellett hagynia, és nem láttam többé. Mindnek ez volt a lényege, hogy ő már nincs többé, és mindig sírva keltem fel. Ez vagy fél éven keresztül ment. Rájöttem nagyon félek attól, hogy elveszítem, mert amit ő ad nekem az végre az amire vágyom, és ezt nem szeretném elveszíteni. Sokat szenvedtem mire rámtalált az igazi szerelem és ez az érzés bennem volt álmomban is, hogy nem akarok többet szenvedni. Miután telt-múlt az idő az ilyen álmok eltűntek, vagy lecsökkentek. Miután már 1,5 éve együtt vagyunk belátom, hogy nem veszíthetem el, és nincsenek ilyen álmaim. Nekem ezért voltak.
2011. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!