Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Évek óta ugyanaz a rossz...

Évek óta ugyanaz a rossz álmom van. Mindig zuhanó repülőket látok, a földön állok közben. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 09:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Esetleg félsz-e a repüléstől, a repülőktől?
2011. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem annyira félek, álmomban is attól, hogy rám zuhan, mert mindig a közelemben csapódik be a földbe. A mai álmomban 2 repülő is így járt. Csak zavar már, mert heti rendszerességgel ezt álmodom.
2011. ápr. 5. 11:01
 3/21 anonim ***** válasza:

Évente rengeteg repülő zuhan le mióta van repülő csak nem mondják be a hírekbe csak a néhány felkapottat!

Az nem jelent semmit most hogy te ezt álmodod!

2011. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok lezuhan, de nem is szoktam repülővel utazni, nem értem, miért pont ez foglalkoztat, jobban tartok attól, hogy betörnek a házunkba vagy baja lesz a kisfiamnak, de mindig csak ezek a repülők, már elegem van belőlük.
2011. ápr. 5. 11:35
 5/21 anonim válasza:
Nekem is ez a visszatérő álmom, csak nekem ráadásul nem egy, hanem több gép is lezuhan egyszerre. Összegyűlnek az égen a 4 égtáj felől, és egyszer csak sorba elkezdenek lezuhanni, egyre közelebb felém. :S Ritka mikor egy csak egy repülővel álmodok.
2011. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem hány ezer ember fél attól hogy betörnek a házukba meg stb és mégse arról álmodnak!
2011. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát ez az, a repülőktől még csak nem is félek, nem is érdekelnek.
2011. ápr. 5. 13:16
 8/21 anonim ***** válasza:
Érdekes. Neked mit jelent egy repülő? Mit szimbolizál, milyen kapcsolatokat tudsz repülővel?
2011. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Semmit, egyáltalán.
2011. ápr. 5. 17:35
 10/21 anonim válasza:

Szerintem neked is "világvége" álmod van, mint sok más embernek. Nem lehet, hogy tudat alatt félsz tőle?

Meg én olvastam olyat is, hogy amikor felcserélődnek a Föld pólusai, akkor a gépeknek annyi. Ergo a repülőgépeknek is, és akkor bizony lezuhannak.

És ha tényleg nagyon zavar, akkor menj el egy álomfejtőhöz... Vagy egy pszichológushoz. Nekem is ő segített leküzdeni a rémálmaimat... Jobbat nem tudok...

2011. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!