Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Évek óta ugyanaz a rossz...

Évek óta ugyanaz a rossz álmom van. Mindig zuhanó repülőket látok, a földön állok közben. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 09:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Már vagy 10-12 éve álmodom ezt, szóval nincs köze a mostanában felkapott maja naptárhoz meg 2012-höz. Na mindegy, csak gondoltam, hátha... Azért köszi.
2011. ápr. 6. 09:50
 12/21 anonim válasza:
100%
Ez nekem is visszatérő álmom volt évekig, nem túl gyakran de álmodtam ilyent.Szerintem csakis valami stresszhelyzet okozhatja marta repüléstől én sem félek.Nálunk akkor a családi életünk volt kissé feszült. Ez most sem mindig zökkenőmentes, mindenesetre ezek az álmok megszűntek, és úgy általában a rossz álmok sem jelentkeznek.
2011. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Átérzem, hogy mennyire unalmas, mert nekem is van egy visszatérő álmom, ami már évek óta tér vissza újra és újra. Én mindig háborúzok, de nem puskákkal, meg ilyenekkel, hanem középkoriasan, karddal. Rengeteg embert vagyok képes lemészárolni egy éjszaka alatt, csak az a gáz, amikor az ismerősök is áldozatul esnek nekem. Nekem az a szerencsém, hogy nem rémálom, és baromira nem unalmas. Mindig történetszerű és olyan, mintha egy filmet néznél, néha még történik benne más is az öldöklésen kívül. A lényeg, hogy rengeteg halott embert látok, levágott testrészeket és vért. Szerencsére ezektől nem iszonyodom, de fogalmam sincs, hogy miért álmodom újra és újra ezt. Mert ez elég gáz, főleg, hogy csaj vagyok :D Mert ha egy pasi álmodna ilyenről... De egy nő?


Ha meguntad, fordulj pszichológushoz szerintem, biztos helyre tesz. és ha sikerült, számolj már be nekünk majd róla kérlek :)Mert lehet akkor én is megpróbálom ezt a módszert, de egyelőre még nem zavar szerencsére.

2011. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, hogy emiatt pszichológushoz megyek, várok, hátha...
2011. ápr. 10. 14:26
 15/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg félsz a vihartól, széltől, dörgéstől, villámlástól. Attól hogy ezek kárt tesznek az otthonodban. Este igyál meg egy pohár jóízű gyümölcsteát.
2011. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Dr. Who válasza:
ha visszatérő álmotok van, akkor elvileg az a probléma, hogy az agyatok egy bizonyos problémát (akár magánéleti stb..) nem tud feldolgozni ébrenlétedben, és az álmaidban próbálja ezt megtenni. nem lehet igazán sokat tenni ez ellen, és nemhiszem, hogy fontosabb jelentésük lenne. remélem segítettem
2011. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 lucky.s. válasza:
Nekem is ugyanez a visszatérő álmom!!! Állok vhol és látom hogy az utasszállító lezuhan,becsapódik. Nagyon félelmetes!! :S Annyit megtudtam,hogyha nem látsz füstöt miközben zuhan a repülő,akkor az nem jelent rosszat!! Én nem szoktam látni,Te?
2011. ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nincs füst, csak egyenesen felém tart.
2011. ápr. 12. 10:08
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem túlsok krimit néztek.Ez az ok.ezt kell megszüntetni. Ha mégjobbat akartok,olvassatok Bibliát.Az nyugtatja az idegeket.
2011. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Repülőgép-szerencsétlenség, zuhanó repülőgépet látni: érzelem nélküli nyájasság; önmagad előtt is titkolt rosszindulat; férfiálomban: szerelmi kudarc. Kötélrepülés, légiparádé: nőknek: szexuális alakoskodás, igazi vágyaidat titokban tartod; férfiálomban: kalandhajszolás, mennyiségi szemlélet a szerelemben.
2011. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!