Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezen hogyan tudom túltenni magam?

Ezen hogyan tudom túltenni magam?

Figyelt kérdés

Nagyából 4-5 hete minden nap csak egy álmot álmodok. Mégpedig azt, hogy a nagymamám testvére a kutyámnak a lábait levágja és nem tudom elvenni tőle csak mikor már majdnem meghal a kutyám. Rendszerint ennél a résznél mindíg felriadok megizzadva és nem merek a kutyámhoz nyúlni (velem alszik) mert félek, hogy igaz. Tudom, hogy ez nem lehet, de nem tudom hogyan tudom magam meggyőzni erről. Ez miatt nagyon romlott a munkában a színvonalam, egyfolytában aludnék mert este ha felriadok kb. 30 perc múlva újra elalszok de ugyanúgy felkelek. Volt már, hogy napközben aludtam, de akkor is ugyan ez volt. Már szinte félek elaludni.


Mit tegyek?


2011. ápr. 8. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanácsom:(szerintem) vegyél ki, 1 hét szabadságot, és pihend ki magad: ülj le a nappaliba a szőnyegre(ha van) és relaxálj! Lazítsd el minden izmodat, gondolj valami jóra, és szépre! Álj a dolgoknak pozitívan, legyen mindig jó kedved! Ennyi!
2011. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de szerintem ez nem jó mert ha lehunyom a szemem máris az a kép jelenik meg amikor ott fekszik lábak nélkül.
2011. ápr. 10. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tudatos álmodást. Ha visszatérő rémálmod van akkor valószínűleg félsz/szorongsz valamitől. Legközelebb, ha ezt álmodod, akkor próbálj meg rájönni, hogy ez csak álom, nem a valóság. Ha ilyenkor nem ébredsz fel, akkor megkérdezheted a nagymamád testvérét, hogy mit csinál/miért csinálja. Ha pedig folytatja, akkor iktasd ki, végül is csak egy álom ;D Ezután valószínűleg nem fog többször előjönni.
2011. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet valami problémád van a nagymamáddal, vagy a kutyáddal. Ha tényleg így van és tudatosítod, hogy mi is az, akkor talán megszabadulhatsz ettől az álomtól.
2011. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ezen kívül minden rendben van az életedben?

Mert valószínű,hogy valami más zavar,és tudat alatt így próbálod meg feldolgozni.Nem lehet,hogy van két kedves személy az életedben,akik közül az egyik árt,vagy ártani akar a másiknak?Én erre gyanakszom.

Egyébként javaslom a jógát.:)

2011. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hayka01idegen válasza:
Hidd el nekem is a kutyámmal -akit imádok- volt rengeteg szörnyű álmom. Ilyenkor csak kivánok valamit és az történik !! máris szép s jóó minden!!!! hiszen ez a te álmod hát te irányítod! csak jusson ez az eszedbe és hidd is el miközben álmodban kivánsz!! :DDDD hidd el bevállik
2011. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!