Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit hogy egy...

Jelenthet valamit hogy egy éjszaka 3-szor "ugyanazt" álmodom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy éjszaka alatt azt álmodtam, hogy 3 ismerősöm is öngyilkos akart lenni. Vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy én tudtam hogy öngyilkosok lesznek, mivel szóltak előre(mármint az álmomban).

Az elsőnél egy tanárom volt. Elmondta előre hogy megakarja magát ölni, mi meg ajándékokat vittünk neki..sőt azt tudom hogy én sírtam, de nagyon, csak az a durva hogy ez a tanár soha nem tartozott a kedvenceim közé.

A másodiknál egy barátnőm. Az apukájánál voltunk fent egy másik barátnőmmel, és kerestük a lányt (nem kétségbeesetten), holott tudtuk, hogy öngyilkos akar lenni. Az apja felhivta, hogy hol lehet, mert itt vannak a barátnői (mit sem sejtően), de mi még sem szóltunk az apukájának. Ebben az álmomban az "érintett személlyel nem találkoztam".

A harmadik egy számomra nem túl kedvelt ember volt, de erről nincsenek "emlékeim".

És ez mind egy éjszaka alatt. Valaki valami tipp?


2011. ápr. 12. 19:35
 1/2 anonim válasza:

le a horror filmekkel!



amúgy meg szerintem nincs jelentősége. én egymás után 3x álmodtam azt hogy jeöltek a Kids Choice Awardson. xDDD és még sincs jelentősége.amúgy meg ha télleg ha nézel valami rossz filmet akkor lehet hogy az a baj. én akkor álmodtam ezt amikor megnéztem a Kids Choice Awardsot:) xD

2011. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem néztem akkor horrorfilmet.. :)
2011. ápr. 12. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!