Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon érdekes álmaim voltak....

Nagyon érdekes álmaim voltak. Mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Április 24-25 közötti éjjelen álmodtam:


Álmomban siettem a hajnali (5:55-ös) buszhoz, hogy le ne késsem. (A valóságban is azzal a busszal megyek suliba.) Mivel elaludtam, tudtam, hogy nagyon kell sietnem, hogy elérjem, de valami (már nem emlékszem, hogy mi) mindig akadályozott benne. Szürke, esős reggel volt. Már teljes erőből rohantam, teljesen átéltem azt a negatív izgalmat, amit a valóságban is éreznék, de sajnos lekéstem. Ezután vége lett az álomnak, de, amikor az álom és ébrenlét közötti pillanatnyi szakaszon voltam, hallottam a nagymamám hangját a fejemben. Olyan volt, mintha mellettem lett volna, pedig igazából mélyen aludt a másik szobában. Azt mondta érdeklődő, de felháborodott hangon hogy: "Hogy nézhetted végig ezt a filmet??!!" (Nem teljesen biztos, hogy szó szerint így, de nagyon hasonlóan.) Ezután megkönnyebbülve felébredtem.


Április 25-én, kb. hajnali 5 és reggel 8:30 között álmodtam:


Álmomban felszálltam egy buszra - (pontosabban, amikor felszálltam, még busz volt, de utána vonat lett belőle, természetesen ez az érdekes "átváltozás" egyáltalán nem tűnt fel akkor)- , amely Franciaországba tartott. Szép, napfényes idő volt. Sok diák volt a buszon/vonaton. Nagyon furcsán, de jól éreztem magam. Amikor megérkezett a vonat a talán párizsi állomásra, megláttam az első házakat, melyek szintén nagyon érdekesen néztek ki: valamelyik ház rózsaszínes-pirosas falú volt, valamelyik pedig citromsárga. Amikor leszálltam a vonatról, láttam, hogy az összes leszálló egy, a vasúti sínek mellett lévő, hatalmas, kb. 500 méter átmérőjű gödörhöz/kráterhez siet. Mikor odaértem én is, megláttam, hogy kb. 50 méter mély, és az alját egy forró, fortyogó, sűrű, világos-fehéres-rózsaszínes színű "tó" tölti be. Ekkor mondta az egyik mellettem álló diáklány, hogy az a furcsa "folyadék" bivalyzsírból (vagy talán bölényzsírból) van. Láttam, hogy többen ugrálnak le a szakadék széléről a "tóhoz" láthatatlan kötelek segítségével. Ezután én is belekapaszkodtam egy láthatatlan kötélbe, és leugrottam. Volt nálam egy kés, amellyel egy hosszú csíkot vágtam a megsűrűsödött tetejű "zsírtóba" (láttam, hogy a többiek is ezt csinálják), majd a kötél automatikusan visszahúzott. Ezután felébredtem.


Ez a két álmom volt mostanában a legérdekesebb/legtartalmasabb, de általában is hosszú álmaim vannak.


18/F


2011. máj. 3. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
egyszerűen azt jelentik hogy túl sok agyalágyult filmet nézel...xD
2011. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán nézek TV-t, akkor is csak természetfilmeket.
2011. máj. 3. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól eltekintve, hogy milyen ostoba a kérdés, példás a helyesírásod, de komolyan! Nem is tudom mikor olvastam itt utoljára ilyet. Grat. :D


Az álmok így nem jelentenek semmit, a tudatalattid munkálkodik, semmi jelentősége. Ez a véleményem.

2011. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi. :)


Mindig is jó helyesíró voltam, általában max. egy-két hibát ejtek az iskolai helyesírás felmérésekben.

2011. máj. 3. 22:48
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként miért értelmetlen a kérdés?
2011. máj. 3. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért mondta h értelmetlen az álom, mert sokan ezen az oldalon kinevezik magukat álomfejtő kisiparosnak.... adják a hülyébbnél hülyébb megfejtéseket (pl egy lány azt álmodta h összejött egy fiúval aki a valóságban tök ronda és undorodik tőle, erre azt írták h a valóságban össze fog vele jönni) hát ez nem így működik, de a sok okos ezt előadja. Aztán mikor találkoznak egy kérdéssel amire nem lehet ráhúzni ezeket az általánosításokat (amik néha szörnyen butácskák) azt mondják h az álmod értelmetlen.
2011. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

23:20


Igen, ezt én is észrevettem. :)


Azért a 22:31-es válaszoló válasza nem teljesen olyan jellegű.

2011. máj. 4. 13:43
 8/10 anonim válasza:
hát akkor pont az a baj hogy nem nézel normális filmeket! ajánlom neked az internátust, és a rejtélyt
2011. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

23:16


Néha (ritkán) azért szoktam nézni "normális" filmeket is. (Kedvenceim: Hét év Tibetben, K-Pax, Jurassic Park, stb.)

Egyébként szerintem semmi köze sincs az álmomnak a filmekhez.

2011. máj. 7. 11:37
 10/10 anonim válasza:
Szerintem csak sokat aggódsz a buszokkal kapcsolatban,hogy lekésed,vagy sem..
2011. máj. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!