Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodhattam az előző életem?

Megálmodhattam az előző életem?

Figyelt kérdés
Álmomban egy indián lány voltam (amúgy fiú vagyok). Egy kis faluban éltünk, egyszer csak hajók jöttek, velük fegyveres alakok (gondolom a spanyol konkvisztádorok), és lelőttek (persze nem ilyen gyorsan, sok menekülés után). Csak azért érdekes, mert amikor 3 lövéssel lelőttek, felébredtem, és ömlött az orromból a vér.
2011. máj. 19. 10:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Persze, ha egyáltalán létezik előző élet.
2011. máj. 19. 10:13
 2/9 anonim ***** válasza:
elvileg meg
2011. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én már az előző életemben sem hittem a reinkarnációban.
2011. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, én is álmodtam már hasonlót, álmomban kicsi voltam, kb. 7-8 éves és valami tanyán, vagy farmon éltünk. Aztán jöttek valami katonák, akik le akartak lőni minket, én is menekültem előlük és azt hiszem, talán a csirkeólban bújtam el :D így visszagondolva vicces, de álmomban nagyon valóságszerű volt és félelmetes.
2011. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, igen. Nekem is volt már hasonló álmom, sőt, van olyan is, ami folyton visszatér.
2011. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet a kérdésfeltevés rossz.

Mi van, ha nem azért vérzett az orrod, mert álmodban lelőttek, hanem azért lőttek le álmodban, mert elkezdett vérezni az orrod?

Amikor alszol, akkor ugyanúgy működik az agyad, csak más üzemmódban. Beépíti azt is az álomba, ami éppen történik Veled. Például elkezd vérezni az orrod és álmodban fejbelőnek.

2011. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
54%

Természetesen lehetett egyik előző életed emléke. Azt javaslom, ha hiszel benne, akkor rendszeresíts egy füzetet és egy íróeszközt magad mellé, és amikor hasonló álmaid vannak, azokat jegyezd le.

Álomfejtés céljából sem utolsó dolog, de ha az előző életedre vagy kíváncsi, ahhoz sem hátrány. sőt, lehet, hogy ha erre az álomra koncentrálva alszol el, egy idő után végig éled azt az életed álmodban, persze kicsit felgyorsítva, a fontosabb események végett..

2011. máj. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát..igazából nem tudom hiszek-e benne, nem utasítom el teljesen, de még hinni sem tudok benne. Mindenesetre, már nem az első alkalommal álmodok ilyen "indiános" álmot, persze ebből a szemszögből, meg ezeket a történéseket, még nem álmodtam meg.
2011. máj. 20. 09:37
 9/9 anonim válasza:
Akkor ezek után én a helyedben elkezdenék hinni benne, és mint írtam fentebb, lejegyezni ezeket az emlékeket. :)
2011. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!