Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés? Ki tudja mit...

Álomfejtés? Ki tudja mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Az én álmaimban gyakran kergetnek engem.

Az utóbbi időben megint vannak ilyen álmaim.

Régebben vagy csuklyás emberek később kutyák,dinoszauroszok.Én meg nem tudok elmenekülni,mint ha lassított felvétel lennék úgy futok.


Mostanában meg más emberek is felbukkannak az álmokban,ismeretlenek.(eddig csak a csuklyások voltak)

De sosem tudnak segíteni.Általában nem hallanak pedig tegnap kiabáltam,mint az őrült.Van,hogy nem is látnak.

Arról nem is beszélve,hogy közvetlenül mielött elkapna mindíg felébredek. Tegnap viszon utolért valamilyen kegyetlen ember és vér is folyt. Én már csak az láttam,hogy föccsen. De az álomban úgy jött ki,hogy az én vérem az.


Mi okozhatja ezt az évek óta visszatérő álmot???


2009. márc. 16. 19:40
 1/3 anonim válasza:
Az álmok mindig a tudatalatti üzenetei.. ezért érdemes rájuk odafigyelni, főleg ha visszatérőek. A csuklyás és hasonló üldözők nyilván a félelmedet testesítik meg, elgondolkozhatsz esetleg azon hogy van-e valami állandó dolog ami napközben /tudatosan félelemben tart ? Vannak -e emberek akikre haragszol,csalódtál bennük vagy úgy érzed cserben hagytak, és nem számíthatsz rájuk..? Félsz-e bizonyos helyzetektől emberektől? Ilyesmire gondolok...
2009. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A csuklyás emberek már kis koromban is kergettek.

Van olyan ami napközben is félelemben tart,de nem konkrét személyről van szó.

Van olyan akivel kapcsolatban sok a negatív gondolatom.Van,hogy nagyon is haragszok,neheztelek rá.

A tömeget nem szeretem. A sok embert.


Mit üzennek ezek az álmok??? Min kellene változtatnom???

2009. márc. 17. 19:05
 3/3 anonim válasza:

Azt mondod hogy kiskorodban is ugyanezek üldöztek, tehát amire felhívja a figyelmed, az valószínűleg valami olyasmi lehet ami elég rég óta , folyamatos nyomást gyakorol.. és igen pontosan ahogy írtad ami félelemben tart az nem kell hogy konkrét személy legyen. Hanem egy helyzet, szituáció vagy akár tárgy nélküli félelem, (szorongás). A tömeg az amit megneveztél. Érezheted úgy hogy kiszolgáltatott vagy másoknak, hogy kevés a hatalmad, a ""nagyobbakkal"" szemben (dínó, csuklyás) "nincs menekvés" előlük.. Viszont, nem szeretnék összetett elemzéseket kombinálni, ugyanis ehhez kevés a kompetenciám, csak segíteni szerettem volna hátha értelmezni tudod saját helyzetedre. Ugyanis konkrét tények ismerete nélkül elég nehéz bármit is mondani, főleg arra hogy min változtass, hisz csak te tudod hogy saját életedben mi az ami problémát jelent számodra. Ha úgy érzed hogy vannak dolgok amik nyomasztanak, és egyedül nehéz velük, azt javaslom fordulj szakemberhez..

Ha még van kérdésed nyugodtan írj privit

2009. márc. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!