Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Negatív állmok sorozatosan....

Negatív állmok sorozatosan. Mit jelentenek? Segíts kérlek!

Figyelt kérdés
Szia!Folyamatosan negatív álmok gyötörnek pl.:véres menyasszony,(pont mielőtt esküvőre megyek pár héttel előtte)leégett a mamámék háza és én bent rekedtem,(már 2x-is)Sok sár, a nagypapám meghal ugyanebbe az álomban menekülünk az életünkért pár osztálytársammal meg ilyenek...Na most félek hogy ezek előbb vagy utóbb be fognak következni..Segítsetek légyszíves!!!Ha tudtok elmondhatjátok mi ezeknek a jelentése?Előre is köszönöm!
2011. aug. 15. 13:36
 1/4 Killgun ***** válasza:
Nincs jelentése,szerintem sok negatív élmény ért...Ha nem múlnak el,kezdj bele a tudatos álom gyakorlásába,hogy ne ijedj meg ezekben...Félelmetes álmokban én mindíg irányítom magam,és élvezem..:') *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!Igen lehetséges, hogy az elmúlt évben elég sok stressz ért pl. Több hónap kórházban és a sok tanulni való...Nagyon köszi! :)
2011. aug. 15. 16:27
 3/4 Killgun ***** válasza:
Semmiség :')
2011. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet esetleg hogy olyan problémád aminek tudod hogy még következménye lesz és nem tudsz már mit csinálni ellene??
2011. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!