Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért bomlasztja az elmém...

Miért bomlasztja az elmém folyamatosan?

Figyelt kérdés

Sorozatosan álmodok a barátomról (két éve vagyunk együtt szerelmesen), minden álmomban egy szemét. Ott hagy egyedül, más lányokkal megy el, bánt... gyilkol.


Miért van ez? Van valami, akármi, bármi amivel véget vethetek ennek?


2011. aug. 23. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
szakitasz vele.azzal tuti vége az álmoknak is.
2011. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na annak aztán qva sok értelme lenne öcsém...
2011. aug. 23. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ma éjfélkor mondj el három miatyánkot, majd ezt követően ismételd el, „Volt, de már nincs rossz álom!”
2011. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bírd ki. Nem tehetsz ellene semmit, az álmoknak az álmokban a helye másrészről.
2011. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán a félelmedet álmodod meg. Esetleg féltékeny vagy(?) Én is álmodtam már olyat elég sokszor, hogy elhagy a párom. Szerintem belső félelem, hogy egyszer megtörténik. Sajnos nem tudom, ezt hogy lehet megszüntetni, nálam nem sorozatos, csak nagy ritkán volt, egy ideje nincs ilyesmi álmom. :) Az, hogy álmodban megöl... Elég durva. Nem fantáziálsz esetleg valami hasonlóról? Vagy esetleg valami filmet láttál, és a barátod lett a gyilkos, te meg az áldozat helyére kerültél. Valami sorozatot nem nézel?
2011. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem két oka lehet.

1. Nem bízol a barátodban.

2. Nem bízol magadban, és sokkal többre értékeled a fiút, mint önmagadat, és ezért folyamatosan attól félsz, hogy elhagy. Valószínűleg nem is érezteti veled a srác eléggé, hogy fontos vagy neki.


Persze lehet, hogy nincs igazam, de gondold ezt át.


Hogy lehet végetvetni? Beszéltél már erről vele? Beszélj.

Aztán meg növessz önbecsülést. Vagy talán keress rá neten arra, hogy "tudatos álmodás", és hátha el tudod hajtani a rossz álmokat.

2011. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!