Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már ilyet?

Álmodtatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Ma délután ledőltem és nagyon érdekes álmom volt.... álom az álomban. :D Erről egyből Az ember Tragédiája ugrott be (a párizsi szín, ahol az álomban egy másik álomba megy ádám).

Szóval nagyon fura volt, még nem álmodtam ilyet. Ment a fejemben a történet, majd lefeküdtem aludni (az álmomban) és elaludtam. ott is elkezdtem álmodni és éreztem, hogy felkelek, de kűzdöttem ellene, mert tetszett az amit álmodnam, de felébredtem. Ekkor pár másodpercig folytatódott a rendes álmom, majd igazából felébredtem. Nagyon fura volt :)

- előre is elnézést, ha rossz helyre soroltam be ezt a kérdést. :)

17/L


2011. jún. 2. 19:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ez igaz, én is tanultam pszichóból! :D
2011. jún. 4. 21:29
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves 80%-os nagyon okos pszichológus :)


Nem kétséges, hogy sokkal többet tudok az álmokról és a tudatalattiról, mint te bármikor fogsz. Tudatos álmodó vagyok jó ideje és eléggé tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal. Te azt írtad, hogy a tudatalattijához közel kerülhet, mikor ilyen "mélyebbre" kerül az álomban, miközben ez egyáltalán nem igaz. Az, hogy mélyebbre jut csak az álom illúziója és nem lesz semmivel se közelebb a tudatalattihoz. Ahhoz, hogy a tudatalattihoz eljuss és tényleg kérdést kapj az elnyomott dolgokra vagy a kérdéseidre, ahhoz tudatodnál kell lenned ahhoz, hogy egyáltalán komolyan vegyen a tudatalattid és ESETLEG választ adjon neked. Ez pedig nem úgy fog történni, hogy odaállsz és megkérdezed, hanem át kell jutnod a tudatalattid által állított akadályokon, amivel ö végig azon lesz, hogy felébredj vagy sima álomba juss vissza.

A sima álmok jók arra, hogy beleéled magad ott abban a pillanatban és elhiszed, hogy valóság, de megtudni nem fogsz semmi igazán komoly bölcsességet belölük.


Remélem felfogtad amit írtam, bár ilyen pszichológia tanfolyamok után azért elvárom töled ;)

2011. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Választ kapj az elnyomott dolgokra...* elírtam :)
2011. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyszer álmomban azt álmodtam hogy alszom.
2011. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A tudatalatti az nem valami külön entitás, aki megenged bármit is. A tudatos álmodás jó, de abban sincsen semmilyen ezoterikus dolog.
2011. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

természetesen megértem ezt is, hisz mi is 3 lehetséges elméletről tanultunk, és ez már személyi kérdés, hogy ki miben hisz... Számomra ez volt logikus, de attól még lehet más is a helyes válasz...

Ugyan akkor a tudatos álmodásban is van valami... én már próbálkoztam vele, de nem jött össze...

2011. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tudatosan akarok álmodni! - az az, mikor te irányítod magad és az történik, amit csak akarsz, vagy milyen? Mert nekem rengetegszer (szinte minden alkalommal) tudom, hogy álmomban álmodom, és sok hülyeséget csinálok, amit nem mernék az életben, mert tudom, hogy csak álmodom :D
2011. jún. 6. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!