Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudnék magammal beszélni...

Hogy tudnék magammal beszélni álmomban?

Figyelt kérdés
Konkrétabban a tudatalattimra gondolok. Tudatos álomra, amire válaszolnék magamnak. Tudom furcsán hangzik, de vannak az agykontrollok, stb-ik, és szeretnék kérdésekre választ kapni. Egyszer már megjelentem az álmomban, de az nem volt hosszú.
2011. jún. 13. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Ahh én tudok ébren is magammal vitatkozni,és ez komoly.
2011. jún. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Ez csak álom marad.
2011. jún. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
65%
Nekem ez akkor szokott általában sikerülni, mikor egy álom közepén felébredek (mert szól az ébresztő mondjuk), de én visszaalszok, mert kíváncsi vagyok az 'álom végére', és akkor van hogy valahogy ilyen fura félálomba keveredek, amiben tudom irányítani az eseményeket.
2011. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álmodban mindig magaddal érintkezel, mert Te alkotod az álmaidat. A tudatalattiba nem véletlenül kerülnek dolgok. Ha elő akarod szedni azokat, jó alaposan fel kell dolgoznod. Ehhez pedig nem árt segítség. De ha nincs nagy problémád, akkor szerintem hagyjad, mert felesleges energiát fordítanod rá. Hatalmas bölcsességeket úgyse kapsz
2011. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!