Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek magammal? Mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek magammal? Mostanában sokat veszekszünk a barátommal. Idáig semmi gond nem volt, mert mindent meg tudtunk beszélni, de mostanáb nem. Elég "elviselhetetlen" természetem van!

Figyelt kérdés

(hisztik, flegmaság akarat nélkül) Idáig benne kerestem a hibát, de csak azt vettem észre, hogy kicsit kevesebb türelme van hozzám és ezt meg is értem. Szóval azt hittem, hogy benne van a hiba, de rá kellett jönnöm, hogy NEM!

Azért írok most ide, mert kíváncsi vagyok mások véleményére is.


2009. febr. 20. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát figy ha te is tudod mi a baj akkor mért kérded? annyi az egész h 1 kicsit próbáld jobban visszafogni magad... viszont a hisztit nem nagyon komázzák a fiúk szoval azt jobban ha lehet
2009. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Változz meg ember!!!

Fúúú imádom az ilyen kérdéseket, nekem ez a 3. szerelmem és anyira szeretem hogy mindent pontosan akarok csinálni, és még igy is nagyon kevés az esélyem nála, te meg anyira nem vagy képes hogy megváltozz??

Pff ha nekem csak enyit kéne tennem a szerelemért az milyen jó lenne, de képzeld el az egyik osztálytársnőmbe vagyok szerelmes akivel jóformán utáltuk egymást 2 évig, msot kezdek kibékülni vele, ugye milyen szerencsés vagyok?

Sok tippem van meg minden, de tul sok lenne ide leirni meg keveset tudok rólad, ha gondolod MSN-en megbeszélhetjük :) nem nagy gond ez :D senki se tökéletes...

2009. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted meg tudsz változni.
2009. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen meg tudlak érteni nekem is ez a bajom, csak én néha nem tudom mért de élvezem is ha kicsit flegma lehetek vele. A legnagyobb gond az hogy bár én is próbáltam, de nem igazán sikerült megváltoznom. Ő azt mondja h szeret így is, meg hogy ne változzak meg, csak az a baj hogy ha akarnék se tudnék. Hiszen én ilyen vagyok. Szerintem talán csak aggaszt valami a háttérben, idegesség ilyesmi. A lényeg h néha tudnod kell uralkodni magadon, bár ha szeret akkor magadért szeret, és ha beléd szeretett és akkor is ilyen voltál, akkor nem lehet egy szava sem, hisz ő választott, beszéljétek meg. Nem lehet hogy aggaszt valami mármint ezen kívül?
2009. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!