Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha én valakivel álmodok akkor...

Ha én valakivel álmodok akkor az azt jelenti, hogy ő is velem álmodik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 12:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ohhh, tök jó lenne, ha Lennard Bertzbach velem álmodna:(((
2011. jún. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 3rdeye ***** válasza:
te utolsó előtti! SZÖVEGÉRTÉS! olvasd el még párszor ;)
2011. jún. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán nem tudsz válaszolni, és inkább kibújsz a kérdés alól :) amivel nincs probléma, csak nekem szokásom rávilágítani az emberi naivitásra, a gondolkodásbeli paradoxonokra.
2011. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 3rdeye ***** válasza:

az asztrálsíkba való kilépés, és a pozitív energia küldése két külön dolog. energia küldésekor ott van az energia, ahova gondolod. ha az egyén éppen alszik, és a lelke egy másik síkon van, ahol nem érvényesek az anyagi világ törvényei, fogékonyabb az energiára, mivel minden energia valamilyen szinten.

bocsi, nem a szövegértéseddel van a gond, szimplán hitetlen és kötekedő vagy

2011. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Távol álljon tőlem a kötekedés, egyszerűen csak kétkedek az ilyen asztosíkos dolgokban. Utoljára budapest tvn hallottam ilyet "István, spiritiszta médiumtól". Ez csak szerintem GAY, hogy valakinek ez a szakmája? Nyilvánvalóan látszik, hogy csak lehúzzák az embereket, ezekkel a jóslásokkal, tarot meg cigánykártyás majomkodással... az idős nénik szoktak bedőlni ezeknek. Ezt csak azért mondom, mert ott pont az ilyen általad említett asztrosíkokról beszélnek...


Remélem Tihanyi úr tanításait is elhiszed :D mosogép fűtőszállal gerinc műtét élő adásban

http://www.youtube.com/watch?v=OBcPGORIq1o

Na az ilyen szenny emberek miatt kételkedem ebben a "szakmában", és úgy érzem jogosan.

2011. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 3rdeye ***** válasza:

ez nem szakma - ha ezt felismered, máris tanultál valamit.

nem vetlek meg, mert tévúton jársz, de most több fontosabb feladata is van a magyarságnak, mint az alvókat ébresztgetni. sebaj, majd a következő életedben :)

2011. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 3rdeye ***** válasza:
egyébként pont ezért vannak az ilyen szerencsétlen fűtőszállal gyógyító majmok, hogy befolyásolják az olyan embereket, mint te. azt hiszed a betelefonáló öregasszonyokat vezetik félre? téged vezetnek félre, hogy az összes ezotériás dologra ráhúzd a hülyeség szót.
2011. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!