Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honapos kislanyom meg...

10 honapos kislanyom meg mindig nem alussza at az ejszakat.3-4 alkalommal felkel ejszaka teat inni es aztan vissza is alszik. Mikor fogja ataludni teljesen az ejszakakat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy oldottam meg, hogy mivel egyedül iszik 8,5 hónapos kora óta nappal, éjszakára is beteszem az ágyába a csőrös itatóját vízzel. Kiszolgálja magát, nem kell felkelnem hozzá. Első éjszaka még nem találta meg, de második éjszaka után reggelre kiürült az itatója, megtalálta, és ivott magától.

Próbáld meg az egyedül ivásra napközben megtanítani, ha akkor megy, éjszakára sem lesz vele problémád.

2010. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Szintén 10 hónapos a babám és mióta a foga jött, nem alszik rendesen. 8.5 hónapos koráig 99%-ban átaludta az éjjeleket, ritka volt ha felkelt, most meg már ott tartunk hogy minimum 2szer, de van hogy 4szer is fel kell kelnem. Gonodolom az is rájátszik, hogy ahogy forog az ágyában sokszor keresztbe fekszik és erre megébred, mert beüti magát vagy nem fér el, ilyenkor egyből föláll (azóta áll föl mióta elindult a foga). Ő már egyedül iszik, de nem szeretem betenni az innivalóját, mert bármiből itatom, mindből kifolyik, és azt meg nem akarom hogy belefeküdjön. Én is keresem a megoldást.

Tudom hogy ezzel nem igazán segítettem, de legalább látod, hogy nem vagy egyedül.

Nyugis estéket!

2010. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 18 hónapos.Eddig ha 2x aludta át az éjszakát.
2010. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!