Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már lassan egy hónapja szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan egy hónapja szakított velem a barátom, és még a mai napig ha látom (muszáj látnom. ) rettentően fáj, illetve még mostanság is van olyan éjszaka amit átsírok miatta. El fog ez múlni, vagy minden alkalommal ennyire fog fájni?

Figyelt kérdés
Van már új barátom, de a régit jobban szerettem, és ha tehetném visszamennék hozzá, ami miatt szintén nagyon rosszul érzem magam.
2010. jún. 24. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd elfelejted, istenem, nem házasodni akarsz.
2010. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tudom könnyű mondani, de próbáld meg elfelejteni,az idő múltával úgyis könnyebb lesz!

Csinálj minél több közös programot az új pasiddal, menjetek el szórakozni, sétálni...stb.

Fel a fejjel! :)

2010. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha muszály is látnod,próbálj minél kevesebb figyelmet fordítani rá... Erősen kétlem,h egymással szembe ülésre vagytok ítélve... :)

Fel a fejjel!

U.i. Jó lenne,ha megírnád,mi miatt szakítottatok!!

2010. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
tehát nem dolgoztad fel még a dolgokat... én is voltam ilyen helyzetben, a legjobb, ha a mostani barátoddal minél több progit szervezel, és megpróbálod őt szeretni. nincs olyan hogy 2őt szeretsz egyszerre.. ha meg rájössz, hogy a másikat szereted akkor ne húzd a barátod agyát. fel a fejjel!
2010. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
elfelejtettem írni, hogy persze az sem ártana, ha leülnél az exeddel beszélni. lezárni vagy megbeszélni a dolgokat.
2010. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs az egészen mit megbeszélni, már nem szeret. Tudom hogy nem szerezhetem őt vissza, egy időben próbálkoztam azzal, hogy legyünk barátok, közeledtem hozzá, de szerintem azzal azt jeleztem felé, hogy vissza akarom őt kapni, ezért ő még ridegebb lett. Pedig ő mondta h azért barátok lehetünk. És rájöttem hogy azzal csak magam kínoznám, majd lehet később újra próbálkozom, de nyáron békén hagyom, hátha könnyebb lesz.
2010. jún. 24. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!