Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon elmebeteg dolgot...

Nagyon elmebeteg dolgot álmodtam, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Álmomban, este volt és mentem a városunkban lévő buszpályaudvarra, hogy megyek haza. A kezembe vittem a hajgöndörítő vasamat, amit utálok és sose használom (volt pasitól kaptam) és egy nagyon hosszú hosszabbítóba be volt dugva és forró volt, gondoltam, hogy majd megvédem magam vele, ha valaki megtámad.... Mikor odaértem a buszpályaudvarhoz, vannak ott ilyen magas fák, és az egyiknél ott állt egy kínai csávó és mutogatott a hosszabbítóra, hogy adjam neki oda. Odaadtam és a srác 1 pillanat alatt felakasztotta magát egy magas fára, vagy 30 méter magasan, és én ott néztem, hogy ott lóg mozdulatlan. Odafutottam a váróteremhez, és ott ült egy félig részeg hpasi, tőle próbáltam segitséget kérni, de meg se értette amit mondtam. Elővettem a telefonom és beirtam a 107-et de mikor hivni akartam, a telefonom lefagyott... Amúgy a buszpályaudvaron tök sötétség volt, nem égtek a lámpák, buszok se voltak, csak a tábla ami mindig kiírja, hogy mikor milyen buszok mennek, az világitott halványan és össze vissza írt ki betűket. Az álmom végén megjelent a nevelőapám testvére és jókedvűen köszönt, nekem aztán továbbment. Vele amúgy nem vagyunk jóba az életben.

Aztán felébredtem és rosszul voltam az idegességtől alig kaptam levegőt. Jelenthet ez valamit? Szoktam rosszakat álmodni, de ez túlment mindenen.... 21/L


2011. jún. 26. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az álmaink sokszor a valóságra épíenek máskor arra amit szerenénk ha lenne és termésetesen arra amitől félünk.


Az agy az álom alatt dolgozza fel a napi impulzusokat és problémákat.


Én ha rosszat álmodok vagy olyat amit nem értek elkezdem szétszedni, megvizsgálni hogy milyen helyszínen játszódott kik voltak a szereplők és hogy milyen érzések hangok társultak a jelentekehez. Érdekes megfigyelnih ogy feketefehéren álmodtál e vagy színesben.


A legtöbb eseben ha az ember alapos ki tudja szűrni azokat a motívumokat amik a valósággból szűrődtek át.

És magyarázatot tud adni magának az eseményekre az álmaiból.


Figyelj magadra a környezetedre és megtudod hogy mi mit jelent vagy mi az ami csakaz elméd játéka.

2011. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz egy álmot megfejteni, ha valaki meg is tudná, az nem más, mint, aki álmodta, tehát saját maga, ha értene is hozzá. Én is sokszor olyan hülyeségeket álmodok, hogy mikor felkelek, kivagyok akadva, hogy ezt honnan szedte az agyam. Olyan jó lenne, ha tudnám elemezni, de sajnos még én magam sem jövök rá, hogy az adott álomban mit akart megmutatni a jelenet, ugyanis minden álom valamire alapszik és valamit jelent, van, hogy a jövőt mutatják meg vagy valamire figyelmeztet vagy épp azt ábrázolja, amitől félsz, tartasz vagy talán azt mutatja meg, hogy ilyen nem lesz soha, nem kell vele törődni stb. Szóval nehéz kitalálni, hogy melyik álom mit mutat meg nekünk vagy épp mire figyelmeztet. :)
2011. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszra reagálva:

Egyszer azt álmodtam, hogy megyek az autóval valamerre. Egyszer csak belehajtok egy tóba vagy folyóba. A lényeg az, hogy elsüllyedtem a kocsival a vízben. Láttam magam felett ahogy a víz örvénylik és a buborékok törnek fel a felszínre. Még levegőt se vettem. Éreztem ahogy süllyedek. Szépen lassan leengedtem az ablakokat, épp annyira, hogy ne zúduljon be a víz. Megtelt a kocsi belseje levegővel, ajtót ki tudtam nyitni és irány a felszín. Mire kint lettem volna a vízből, lihegve ébredtem. Még álmomba sem vettem levegőt. Nem ijedtem meg, de nem volt kellemes. Kicsit később aztán rájöttem, hogy valamelyik ismeretterjesztő csatornán láttam egy olyan kisfilmet ahol pont arról volt szó, hogy ha ilyen helyzetbe kerülünk, mit kell tenni. Hát én megálmodtam.

Tényleg érdemes visszagondolnod, hogy mi történt az elmúlt időszakban. Talán láttál olyan filmet ahol valaki fel lett akasztva. Valóban keveredik a vágy, a valóság egy álomban. Én is álmodtam már kacifántosat:)

2011. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat!!! A kocsi belseje vízzel telt meg levegő helyett:))))) Upsz4 Elírtam:)
2011. jún. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!