Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmok kontra...

Visszatérő álmok kontra horoszkóp. Melyik igaz?

Figyelt kérdés

Van egy álom ami gyakran megismétlődik.Nem részletezem,ez talán nem lényeges.A Krúdy féle álmoskönyv szerint; betegség,halál,csalfaság,balszerencse,háború,átverés,szegénység,szomorúság és egyéb finomságok várnak rám.


A horoszkópom pedig csupa jó dolgokat ír.Szerelem,karrier,pénz áll a házhoz,kihagyhatatlan ajánlatok,új lehetőségek,kamatoztatni tudom a tehetségem stb...


Na most akkor melyik hihető?

Vagy talán csak rosszul értelmeztem az álmom és nem az álomképek jelentése lényeges,hanem valahogy össze kéne fűzni az egész álmot?


2011. jún. 30. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem hiszek a horoszkópban. Legalábbis nem abban amit az interneten, vagy teletexten lehet olvasni. A legtöbb ilyen horoszkóp, csak azért jött létre, mert valamivel ki kellett tölteni az üres helyet a weblapokon, aztán minden napra írnak valami hülyeséget. Van akinek véletlenül bejön, van akinek nem, van aki elhiszi és bevonzza, van aki nem foglalkozik vele.


Szerintem hagyatkozz az álmaidra. De hogy biztos legyen a dolog, figyeld meg mi történik, jó vagy rossz. Aztán később már tudni fogod, melyik megbízható.

2011. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!