Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért keltem fel az álmomból...

Miért keltem fel az álmomból úgy hogy sírok és reszketek?

Figyelt kérdés
borzasztó álmom volt! egy baleset volt de nagyon nagy baleset... és végig néztem az egészet jöttek a rendőrök a tűzoltók a mentők.. és valami rokonnal történhetett a baj de nem tudom hogy kivel csak tudom hogy rokon volt.. és nagyon sok vér volt... a tűzoltósok slaggal mosták le az utakról a vért.. és én arra keltem fel hogy álmomba is zokogtam és ahogy felkeltem is reszkedtem és sírtam.. mit jelenthet ez az álom ?? kérlek mihamarabb válaszoljatok ! nagyon meggyötört ez az álom :( előre is köszönöm a válaszokat !
2011. júl. 1. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit,nincs minden álomnak jelentősége,ez egy egyszerű álom volt és ennyi.
2011. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem nem tűnt egyszerű álomnak.. : / főleg hogy meglepően 13órát aludtam egyhuzamba..
2011. júl. 1. 14:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent
2011. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A vérnek jelentése van nézz utánna!
2011. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Istenem!!! EZ BORZALMAS!!! Szörnyű!!!!! Jesszusmariskám. Azt a mindenit!!!4
2011. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... legaláb énis ott feküdtem az uton meztelenül ketészakadva csupa véresen ? :)
2011. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Figyelj,nem minden álomnak van jelentősége ahogy mondták,de ennek lehet...tényleg nem akarok rád ijeszteni,de történet mondjuk valamelyik rokonoddal valami...nem ekkora baleset amit te álmodtál,nehogy félreérts.Velem is voltak ilyenek,de csak NÉHA-NÉHA történtek rossz dolgok és csak kisebbek...pl.:megvágja az ujját...,de ez azt jelenti mivel nem tudod,ki volt,hogy közel áll hozzád,ha rájöttél figyelmeztetheted ha szeretnéd,hogy figyeljen oda mindenre. ^^ :D
2011. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet jós álom. Viszont azt is jelentheti, hogy az életed jóra fordul, új, szép dolgok jönnek.
2011. júl. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
megtörtént a baleset .. : ( hiradóban is halható volt... frontálisan ütköztek nagybátyámék egy autóval miközben haza utaztak : ((
2011. júl. 3. 01:29
 10/11 anonim ***** válasza:

uramatyám! :OOO

de ugye nem esett komolyabb bajuk?

nagyon sajnálom :(

2011. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!