Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért keltem fel az álmomból...

Miért keltem fel az álmomból úgy hogy sírok és reszketek?

Figyelt kérdés
borzasztó álmom volt! egy baleset volt de nagyon nagy baleset... és végig néztem az egészet jöttek a rendőrök a tűzoltók a mentők.. és valami rokonnal történhetett a baj de nem tudom hogy kivel csak tudom hogy rokon volt.. és nagyon sok vér volt... a tűzoltósok slaggal mosták le az utakról a vért.. és én arra keltem fel hogy álmomba is zokogtam és ahogy felkeltem is reszkedtem és sírtam.. mit jelenthet ez az álom ?? kérlek mihamarabb válaszoljatok ! nagyon meggyötört ez az álom :( előre is köszönöm a válaszokat !
2011. júl. 1. 14:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nekik szerencsére nem... nem szeretném húzni a témát. nem bírom felfogni. múltkor azt álmodtam hogy halál lesz a családban, és nagymamám el is hunyt. sokkoló dolgok egy 17 éves lánynak.
2011. júl. 5. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!