Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?...

Mit jelentenek ezek az álmok? (lent)

Figyelt kérdés

Este azt álmodtam, hogy egy ismerősöm, akit csak msn, és fészről ismerek, de már régóta, azt írja msn-en, hogy találkozzunk.. azt mondta múltkor, hogy még nem akar.. az álomban meg igen. Ez mit jelenthet?


A másik meg, hogy 3 cigány körbeállt az utcán, én meg valamilyen oknál fogva, az egyiket fejenk*rtam egy majonézes üveggel XDDDDDDDDD (Nemértem hogy jött ez össze xDDDD) aztánmeg a másikat hasbarúgtam, a 3.-at meg torkon térdeltem XD De hogy hogyan, azt ne kérdezze senki.... :D Én sem értem... ennek mi az értelme?XDDD


Azért valamennyire értelmes válaszokat is adjatok... :DDD


2011. júl. 19. 14:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hát bírom a majonézt! :P XD :DDD

Fini ^^ :D

Deee nem mindenhez... de van, amihez jöhet :P

Sztem azoknak, akiket fejenvágtam vele... hát azoknak maradandó lelki nyomot hagyott az üveges kiszerelésű majonéz.. :DDDD XD

2011. júl. 22. 09:14
 12/18 Won ***** válasza:

Nem minden álom vagy álomfoszlány bír jelentéssel. Így valószínűleg a majonézesüveg sem. Épp ez volt a legközelebbi, amit az agyad be tudott "hívni".


Won

2011. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Őis szereti a majonézt. :D XD

Köszi (=

2011. júl. 22. 14:49
 14/18 Won ***** válasza:
Vagy nem:D titkosfegyver :D
2011. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Jaja :P Lehet azért jött az, mert az álombeli tudatalattim (XDD) tudta, hogy a cigó a majonézre allergiás!! :O

fuckyeah

2011. júl. 22. 15:54
 16/18 Won ***** válasza:

Áh, akkor a szappanos vizet használtad volna :D

Nem rasszizmus csak poén!

2011. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
xDDDD amúgy vannak álmok,amiket nem lehet megmagagyarázni,mert nincs is jelentősége xD Ez egy ilyen lehet :D
2011. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
=D
2011. júl. 22. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!