Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elmondanátok nekem a beteg,...

Elmondanátok nekem a beteg, furcsa, különös meg ilyesmi álmaitokat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 22:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
atyaég:)
2011. júl. 31. 14:04
 12/17 anonim ***** válasza:
egyszer álmomban megkéseltem a barátnőmet, mert valamiért ellenem fordult. először a szívébe szúrtam, de még élt. aztán kapott egyet tüdőre meg vállra és meghalt. egy másik barátnőmet kértem meg, hogy segítsen eltűntetni. gondolhatod, milyen bűntudatom volt, amikor másnap találkoztam vele:DD
2011. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez a megettem a barátnőmet k*rvajóvolt xD
2011. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Előre bocsájtom, totál normális vagyok. A hangok is ezt mondják. Dúúúrva álmaim:


1. Szülőszobán vagyok, tolófájások, nyomok, kicsusszan belőlem egy csuromvér összetekert újság, egy Kiskegyed! Ezt elviszik, egyedül maradok, majd kézenfogva (!!!) bevezetnek egy szőke 6 éves forma fiút, mondván, tessék nézni anyuka, milyen szép fia van! (Amikor ezt álmodtam, még nem volt gyerekem, most már van. Egy szőke fiú, és egy fiatalabb kislány.)

2. Gyerekkoromban gyakran álmodtam, hogy nejlonzacskóval ugrom, mint egy siklóernyős a tízemeletes ház tetejéről a játszóra. A lakótelepen, ahol laktam. És baromi élvezetes ereszkedések voltak.

3. Közértben vásárolok, és a pénztárnál fizetnék, venném elő a pénzt, se táska, se zseb, de még ruha sem. Totál meztelen vagyok. -Áááááá!!!

4. Fiatal felnőtt koromban álmodtam: Apám felfektetett egy konyhapultra, de kb. akkorára, mint egy boncasztal, mondta, bízzak benne, elkezdte levagdalni a lábujjaimat, én pedig nem tudtam mozdulni. Sírok, könyörgök, de ő csak magyaráz, hogy nyugizzak. Elég gáz, de itt még nincs vége, a legrettenetesebb: Hazajön Anyám és bátyám a vásárlásból, belépnek a konyhába ahol fekszem, lerakják a cekkert a pultra lazán, és csevegnek apámmal, mit fognak főzni, nevetgélnek, hogy mi volt a piacon, rámköszönnek, de mintha halál normális dolog lenne, hogy az asztalon fekve ömlik a vér a csonka lábfejeimből, mosolyogva dumcsiznak, járnak-kelnek.... Ez után az álom után napokig elbőgtem magam, és alig tudtam apámmal beszélni, és teljesen kiakadt amikor elmeséltem az álmomat neki. Tök szar volt neki is hogy ilyet álmodtam.

2011. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy számítógép vezérelte találmánnyal hús-vér másolatot készítettem a saját fejemről és lefőztem, hogy legyen egy koponyám. Sajnos a végeredményt már nem láttam, mert fölébredtem - hülye hétköznapok! :(
2011. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én álmomban szeretkeztem disznóval, kutyával, lóval. Álmaimban ezek az állatok teljesen tiszták. Sőt! Egyszer azt álmodtam, hogy szeretkezem a saját anyámmal! Igazából ilyen nem igazán jut eszembe. Volt olyan is, hogy egy hídról kisbabák csüngtek és le akartak esni, nekem meg alulról el kellett őket kapnom zuhanás közben, ez épp tegnap volt. Volt, hogy hullákkal borított teremben voltam, fel voltak akasztva meg odaszúrva a plafonhoz. Volt olyan is, hogy a saját kutyámat láttam kibelezve miután eltűnt s megtaláltam. Volt buszbaleset is, ahol mindenkit láttam holtan. Tiszta vér volt minden, egyedül én éltem túl. Egyszer álmodtam olyat is, hogy féltem, mint állat, mert be akartak törni hozzánk, leszaladtam és 3 emberrel álltam szemben. Erre megjelent egy csávó baltával a kezében és mondta, hogy ne félj, családi barát vagyok, az egyiknek levágta a kezét a többi elszaladt. Most hirtelen ennyi jut eszembe.
2012. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nemrég álmodtam, hogy férfi nemiszervem van, és az egyik legjobb barátnőmet dugom. De egyikőnknek sem jó, pedig már minden pózt kipróbáltunk, így abbahagytuk. Közben egy csomóan néztek minket.


Egyszer olyan álmom is volt, hogy a kocsiban egy hosszú úton mentünk a családdal, majd hirtelen megálltunk. Az út aszfaltozva volt, de mellettünk kb 15-20 méteres fák állnak egy sorban, mögöttük pedig végtelenbe érő zöld rét. Aztán látom, hogy jönnek felénk a rendőrök, és megkéselik az apámat. A következő pillanatban pedig már otthon vagyok, megtalálom a porszívót és látom hogy benne vannak az apám belei.

2012. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!