Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álomrés...

Mit jelentenek ezek az álomrészletek?

Figyelt kérdés

Vidámpark: először engem otthon hagy a nővérem meg a matekkorrepetálóm,de aztán anyámmal dühösen utánuk megyünk.A vidámparkban egy idő után elveszítem anyámat,mert valami lövöldözés,kommandózás keletkezik,amiben én fontos szerepet játszok.Kezdetben engem,mint gyerek és csapattársaimat semmibe veszik a nagyfőnökök ( egy szőke,csinos,formás csaj és egy középkorú kínai) ,de ersően beleavatkozunk a tervükbe,így célponttá válok,el akarnak rabolni,mert szükségük van rám.Valamiféle táblát csak én tudok elolvasni->megfejteni.


Helikopter: helikopterből rakétákat löveltek rám,és a menekült táboromba. Ugyanakkor volt nálunk gépfegyver,és az egyik ember meg tudta azt csinálni,hogy a gépfegyverrel lelőjje a helikoptert,de azt az embert eltalálta egy rakéta,a fegyver meg a kezembe hullott.A csőnél kaptam el,a fegyvernek az eleje,tehát a fogantyűja tűzben égett,de a tűz magától elmúlt pillanatok alatt.(A fegyver üres volt,töltény nélküli).A helikopter és a kommandósok elől egy labirintusban,máskor a labirintusnak egy részén bújtunk el,de volt alabirintusok kívül egy nagyon kicsi,sövénnyel körülvett kis rész,oda bújtunk el a helikopter első támadása elől,de egy szerelmes pár átugrottak a labirintusba(a két hely szinte egymás mellett van,csak ahol mi,a többiek voltunk magasabb domborzati részen volt,mint a labirintus).Ők megmenekültek,de nálunk többen nem élték túl a támadást.


Aztán valamiféle játszótérre keveredek,ott mások,de ott fogva tartanak mindig egyre több gyereket(köztük engem).Megszökök egy számomra kedves,fontos tanárommal(mert ő véletlenül lett fogoly),és vele együtt próbálom a játszótéren a többi tanáromat rávenni arra,hogy hívjunk segítséget,de hülyének néznek bennünket.


Hallgatóztam az álmomban,többször is kémkedtem.


Próbáltam sorrendben írni a történteket,de eléggé össze-vissza volt.


2011. aug. 11. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kéne a Counter Strike nevezetű agymosó játékkal játszanod.
2011. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem is ismerem azt a játékot,és nem játszok netes játékokkal sem :D


14/L

2011. aug. 11. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
megálmodtad a jövődet
2011. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!