Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt, hogy mást...

Miért álmodtam azt, hogy mást csókol a kiszemeltem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akinek fél éve nincs meg a barátnője (2 évig voltak együtt). Elég gyakran mondja, hogy jó lenne lefeküdni vele mégegyszer. A minap pedig azt álmodtam, hogy 3an ültünk az ágyon, ők ketten lefeküdtek és amikor nem figyeltem, akkor mindig simogatták egymást, egymáson feküdtek.

Ez jel lehet, vagy csak szimplán a félelem, hogy nem lesz az enyém?


2011. aug. 13. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
más az esetem, de van közte párhuzam.:D én nekem van egy barátnőm (haverom) akivel most egész jóban vagyunk,sőt.. folyton együtt lógunk. és annyira kötődök hozzá, hogy félek, hogy megint ott hagy,mint mikor kicsik voltunk.:S sajnos ment a veszekedés, mert hármas barátságot éltünk. mindig valaki ki lett rekesztve. és félek, hogy a volt barátnőnkhöz visszamegy. nagyon fontos ő nekem, szinte legjobbak vagyunk:D. és volt olyan,hogy olyan sokszor gondoltam erre a dologra,hogy elkezdtem álmodni erről. elmondtam végül neki -miután századjára megálmodtam- és mondta,h a kibékülés kettőjük között meg sem történhet. és azóta kb félév telt el és semmi ilyesmiről szóóóó siiincs.:) csak szerintem túlzottan sokat gondoltam erre a dologra és azért álmodtam róla.:D
2011. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire jönnek be az álmok meg, de ezt álmodta régen az egyik barátnőm. Azt álmodta, hogy én megcsaltam, de pár hét múlva kiderült, hogy ő lépett félre és nem én. Talán csak ennyire félsz a csalódástól, hogy ezt álmodtad.
2011. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is álmodtam hasonlót..hogy megcsalt a barátom...pedig mi nagyon jó kapcsolatban vagyunk már elég régóta és mikor elmesélem neki mindig nyugtatgat hogy ne féljek ilyentől...de mostanában egyre többször álmodok ilyeneket...idegesít nagyon
2011. aug. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!