Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit almodtatok az ejjel? S...

Mit almodtatok az ejjel? S mennyire volt jo/rossz az almotok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 06:08
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nagyon ritkán emlékszem sajnos az álmaimra,de ma nem lehetett valami jó, mert izzadva keltem, és nem túl kipihenten :(
2010. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
ööö.. én sírva ébredtem, mert azt álmodtam h barátomnak balesete volt kómába került és le kellett vágni az egyik lábát aztán miután magához tért később megölte magát, mert szerinte én így nem fogom szeretni. Aztán felébredtem és ott feküdt mellettem és rohadt nagy megkönnyebbülés volt. de kb még fél óráig sírtam.
2010. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
agyon kellett ütnöm 2 embert, olyat akit nem is ismertem. rossz volt. xD
2010. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Én azt álmodtam, hogy az űrben vagyok a szüleimmel, és vissza akarunk menni a földre. De a légkörben valami dimenziók voltak, és egy kis lyukon kellett lemenni. Mindenféle lények voltak, pl. egy zöld nő, és el akartak kapni. Bár Magyarországra mentünk, voltunk a Hollywood felirat fölött, és ott felvonulások voltak. Következett egy olyan dimenzió, ami hasonlított a földre, de valahogy más volt. Végül leértünk a földre,majd pár napot ott töltöttünk. Visszamentünk a ,,földszerű'' rétegbe, és ott volt 2 osztálytársam, Yoda mester, egy sámán és még pár ember, akiket nem ismerek. Játszottunk egy Fifa 14-et ami félig megelevenedett, nőtt a közepén egy domb és rajta egy medence. Aztán az osztálytársaimat és még pár embert ott hagytunk őrködni és Yoda mester, a sámán és én elmentünk keresni valamit, de eddig jutottam, mert felédredtem.


(Amúgy lány vagyok.)

2014. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Azt álmodtam, hogy egy hatalmas házban vagyok, és még kb. az egész évfolyamunk, plusz az alattunk járók. Volt még vagy húsz felnőtt is. Voltak valami üldözések, de azokra nem emlékszem konkrétan. Lementünk egy pincébe, ahol volt egy kivezető ajtó. Azon az ajtón túl láttak a gyerekek egy sírt, és egy hullát, aminek a kezében volt valami. A felnőttek mondták, hogy menjünk innen, ez nem tartozik ránk. Én egészen eddig külső szemlélő voltam, de itt belekerültem a történetbe. Futottunk egy lánnyal "a kutyához" kiengedtük, nagyon ari volt de nem ezért szabadítottuk ki, hanem azért, hogy a szövetségesünk legyen. Időközben sok gyerek átállt a felnőttekhez, és menekülnünk kellett és ez az egész átalakult gyerekharccá. Aztán az ellenfeleink levélből készült lándzsákkal támadtak. Valahogy hozzám is került egy ilyen. Egy jó barátnőmmel kellett harcolnom, megfogtam a lándzsáját, és rákiáltottam, hogy miért állt át a sötét oldalra, mire ő a szája elé tette az ujját. Ebből rájöttem, hogy kabuból rossz. Odajött hozzánk egy operatőr, és azt kérdezte, hogy újravegyük-e. Én furin néztem rá, és mondtam hogy nem. Aztán teljesen más szereplők es teljesen más helyszín, én újra külső szemlélőként. Átalakult egy sorozattá. Én meg felébredtem.
2014. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy megdugtam egy gyönyörű fiatal lányt. Nem túl fiatalt, olyan 18-22 éves formát. Egy kicsit rá hasonlított:

[link]

Nagyon jó volt.

2020. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nothing
2023. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szabadon futottam egy mezőn.


Kerekesszékes vagyok...

máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!