Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnációs utazás hogyan?

Reinkarnációs utazás hogyan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm jól.


Egyébként mit szeretnél tudni?

2011. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hogy ki voltam előző életembe.
2011. szept. 1. 10:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Van amolyan erre "szakosodott hókuszpók" aki regressziós hipnózissal el tud röpíteni téged ahova akarod. Nem tudom ki csinál ilyent, itt Fehérváron a barátnőm egyszer volt. 5.000 Ft-ba került, de hihetetlen élményekről számolt be. Vissza ment gyerek korába, majd csecsemő korába, érezte amikor magzat. De a két élet közti valami volt a legfurább. Úgy írta le, hogy mintha nagyon hosszú valami lenne, mintha elnyúlna egy fekete nagy semmiben ahol nyugalmat érzett. Majd tovább ment az 1.500-as évekbe, a kezét látta, egy liba toll volt benne és írt.
2011. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Számít az, hogy ki voltál.

Inkább ki leszel, az érdekesebb.

Ha az életet sem ismered, ne kutasd a halált.

2011. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sackboy válasza:
80%

Van egy híres gép.A neve: Animus

17 használták eddig (Desmond volt az utolsó)

Te is használhatod,ha megveszed az Assassin's Creed:Brotherhood játékot! :D Boccs a haszontalan választ :(( Nem tudok mást írni :P

2011. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
A kérdésed maga hülyeség.... hogyan? na hogyan..? ha tisztában vagy a szó jelentésével akkor tudod h ez a lélekvándorlás..és te nem testekbe akarsz költözni hanem az előző életeid látni igaz? oké erre vannak ezo tanfolyamok de nem túl hatásosak.. sokan megálmodják korábbi életeik tapasztalatait, sokan azt mondják h ezt lásd erre születni kell. én egy megoldást tudok ami talán még hatásos is .. a csupasz elmébe csak úgy tölthető univerzum, ha hallucinogén szereket használsz. Sok indián törzs vallási kelléke, sőt sok mai vallás kelléke is. Lásd buddhizmus. remélem segítettem, ha meg nem akkor ez van :D
2011. szept. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sackboy válasza:
100%

Hipnózissal is lehetséges.

Egyszer régebben azt kértem Istentől(mert én hiszek benne!),hogy az álmom az előző (vagy egy előbbi) életemről szóljon. Hát,elsajátítottam némileg a tudatos álmodást,és álmodtam egy férfiról kb. 1520 körül. Angliai volt stb...

Én sejtem,hogy egy előbbi életemben voltam,de nem olyan tuti megoldás :)

2011. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
26%
előző válaszolónak:te mien vallásban hiszel? én keresztény vagyok és abban a vallásban nincs lélekvándorlás
2011. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Utolső válaszoló: Jézus Keresztelő Jánosra azt mondja, Jónás tért vissza. Kerszténység, kanonizált Biblia.
2011. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
A hit vakság és hülyeség. Legyenek jó gondolataitok, de ne vakon higgyetek egy dologban amiről nem tudjátok igaz-e csak erre lettetek nevelve..mellesleg a hipnózis nem mindenkinek válik be, ahogy nekem sem vált be sajnos. Buddha látnokzsályát fogyasztott a tiszta vízióihoz, az nekem is segített valamennyire.
2011. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!