Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt az az álmotok (akár...

Mi volt az az álmotok (akár rossz, akár jó) ami mély nyomot hagyott bennetek és évek mulva is emlékezni fogtok rá?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 17:36
1 2
 11/14 Majercsik Júlia válasza:
Az amikor álmomba kigyulladt a házunk égett minden és a lángok között(a már elpusztult)megláttam a macskánkat akinek nagyon furcsán el volt törve a lába és így kinn volt neki a csont leírhatatlan hogy nézett ki de mégis emlékszem rá és én csak sírtam bár magamat nem láttam hogy sírtam.
2011. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
59%
Én amikor teherbe estem, láttam egy álmot egy szőke hajú kékszemű kisfiút szültem, aki elkezdett vicceket mesélni.(akkoriban rendszeresen felírtam az álmaimat egy füzetbe) És rá 9 hónapra született egy kék szemű, szőke kisfiam, aki nagyon jókedvű és nagyon sokat nevetünk.
2011. okt. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én elég érdekeset álmodtam,pontosan 3 álmom van,amit nem felejtek el egy könnyen.

Egyik az,hogy reggel,mint mindig,felkelek,megyek fogat mosni,tükörbe nézek,semmi különös,visszafekszem aludni,Másodszorra is felkelek,de akkor a tükörben látom,hogy átváltoztam azzá a lánnyá,aki még pár éve nagyon bejött nekem.És akkor ilyen alakban kellett bemennem a suliban,és egész napot ott lenni,az álom vége meg az volt,hogy mentem hazafelé,és köszöngetnek nekem a "barátnők".Egészben az volt érdekes,h azok köszöntek nekem,akik a valóságban annak a lánynak a barátai.

Második az volt,hogy békésen sétálok az utcánkban Pesten.Mindenütt nevető gyerekek,süt a nap,boldogok az emberek.Hirtelen szürke,borús lesz az ég,minden ember eltűnik.Aztán hatalmas villanás.Egy atomfelhőt láttam,és az lett az álmom vége,hogy elnyelt a füst,és összeestem.De nagyon durva és élethű volt,tehát a füstben ilyen roncsdarabok voltak,autóalkatrészek,emberi maradványok,törmelékek stb.

Utolsó.Egy hajóroncson sétálgatok egy tengerparton.Hirtelen beesek egy sötét szobába,a víz kb.bokáig ért.És hirtelen látom,hogy egy krokodil jön felém.Én menekülni kezdtem,de ok nélkül elestem,és nem tudtam felállni,és az volt az álmom vége,h a kroki odajön,kinyitja a száját.Hirtelen feketeség,és ropogást lehet hallani.

2012. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Beultem szuleim kocsiába.Az hirtelen elindult.250-nel hajtott a tragacs előre.Hirtelen a kocsi megpattant és 5-ször átfordult a levegőben.Végul egy háznak repult.

A kocsi javíthatatlan volt.Szuleim összes pénze kiment megszereltetni a házat.A boltban a lag olcsobb kocsi

180 000 000 eurot ért. (Szlovákiában élek)

2012. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!