Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha azt álmodtam...

Mit jelenthet, ha azt álmodtam, hogy valaki rámgyújtotta a házat, és nem bírtam kijutni?

Figyelt kérdés

Elég felkavaró volt "végignézni" ahogy megfulladok a füsttől és szanaszét vagyok égve, fel is riadtam.

kíváncsi vagyok, mit jelenthet, ha jelent egyáltalán valamit :)


2011. okt. 13. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy rád gyújtják a házat.

Átvernek, becsapnak, kisemmiznek, elpusztítanak.

Én így értelmezem.

2011. okt. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ház

- Ismeretlen ház, amelyben eltévedsz: gyermekkori bizonytalanságod valami felelevenítette. Ismeretlen ház, amiben otthonosan érzed magad, érdekes helyeket és embereket találsz benne: barátságos természet; kis szerelmi bonyodalom, bánat, amiből könnyen kikerülsz. Házat építeni: jó szervezőkészség, ami kihasználatlan. Összedőlő ház: terhedre van az önállóságod, visszavágysz a gyermekkorba. Ablaktalan ház: nagyon félsz, hogy kiismernek, megtudják titkaid; ügyetlenül hazudsz. Ház, amibe nem tudsz bemenni, mert nem találod a kaput: rejtély, amit nem tudsz megoldani.

2011. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!