Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? Mit...

Miért álmodtam ezt? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Rettenetesen valósnak tűnt, sőt amikor felébredtem zokogtam és még akkor is azt hittem, hogy megtörtént a dolog.

Azt álmodtam, hogy az esküvőnk után apu elvitte a páromat a tóhoz, ahol valaki megütötte a páromat és ő meghalt. Apu meg hazajött és közölte hogy a holttestét ott hagyta. Én meg zokogva, üvöltve verekedtem át magam a rokonságon, hogy feltudjak öltözni és megkereshessem a páromat, nem akartam elhinni hogy meghalt, de körülöttem mindenki sajnálkozva erősített meg benne.

Tudom, hogy az álomba a halál nem halált jelent, de akkor mit? Szörnyű volt és most is nagyon rossz érzésem van tőle.

Normális válaszokat várnék. Köszönöm szépen előre is.


2011. okt. 20. 12:56
 1/5 anonim válasza:

Ez egyszerűen annyit jelent, hogy nagyon szereted a párodat, s nem tudnál nélküle élni!

Egyébként megtörtént már az esküvő a valóságban?


25/N

2011. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, augusztusban házasodtunk össze! Köszönöm a válaszod.
2011. okt. 20. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
"az álomban a halál nem halált jelent" Én azt hiszem nincs sok alapjuk az olyan magyarázatoknak, hogy az álomban ez meg ez ezt meg ezt jelent. Mindenki álma a saját agya szüleménye, azt álmodjuk, ami foglalkoztat. Talán úgy érzed édesapád nem kedveli a párodat. Vagy csak egyszerűen vetélytársnak érzed őket mert mindkettő szeret téged, ilyesmi.
2011. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Gratulálok az esküvőtökhöz!


25/N

2011. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hál'isten az valós esküvőnk nem végződött halál esettel.

Amúgy apu meg a párom jól megvannak, bár mostanába két tűz között vagyok kicsit, házat újítunk és sok a nézeteltérés és a véleménykülönbség.

2011. okt. 20. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!