Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem először álmodtam már hogy...

Nem először álmodtam már hogy a tükör előtt állok, magammal szemben. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Volt mikor csak kisebb tükör előtt álltam és ahol csak az arcom látszott,volt hogy a mellkasom is.

Mindig nézem önmagamat,főleg a saját szemembe tekintek.1x miközben így volt átalakultam ilyen emberi tigrissé(a szemem olyan lett mint a tigriseké,feketés,egy kicsi színnel a pupilláim kitágultak,és két kicsi szemfogam nőtt,tigris színű csíkos ruha volt rajtam,mint farsangkor a gyerekeken:D). Valamiért nagyon tetszettem magamnak.

Ám a tegnapi álmom eléggé furcsa volt,mivel most az arcomat néztem inkább a szemem mellet és az arcom,állandóan átalakult. Volt hogy néger voltam,volt hogy ázsiai,de azt hiszem mindig 1 nő.A végén már annyira sokszor váltottam kinézetet,hogy elkiabáltam magam,hogy ez vagyok én!-és átváltoztam olyanná ahogy most kinézek.

Mit gondoltok minderről? egy 18/L


2011. nov. 8. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy először mintha anyatigris lennél, védelmező, máskor meg sok arcú, mikor mi kell, kaméleon tipus. Lehet hogy az életben ilyen vagy, lehet most alakul a személyiséged.
2011. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a paramétereidet.


De én elsőre arra tippelnék,hogy egy olyan lány vagy aki önmagával nincsen megelégedve,és folyamatosan változtatná magát,csak azért,hogy végre elfogadja önmagát,vagy másokkal elfogadhattassa önmagát-

2011. nov. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!