Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vállik valósággá, amit...

Miért vállik valósággá, amit álmodok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az álmokat átvitt értelemben kell fejteni, de az enyémek néha szóról szóra vállnak be. És nem értem, miért van ez.

Csak pár példa az utóbbi fél évből:

1. Azt álmodtam, világvégét jósoltak egy szombati napra, de nem történt semmi. Két hét múlva tényleg elkezdték ezt híresztelni, május 21-re (ami szombat). És szerencsére nem jött be. :)

2.Azt álmodtam, a cicánk (hím) hazahozott egy kiscicát, és befogadtuk. Két nap múlva elment otthonról, és egy fekete kiscicával jött haza. Annyira aranyos volt, mindenki elsőre megszerette, úgyhogy befogadtuk őt is. :)

3. Álmomban rozsdászínű víz folyt otthon a csapból. Másnap reggel csőtörés történt valahol a környéken, így tényleg sárgás-rozsdás színű lett a víz otthon.

Ami nem szószerint, csak hasonlóan történt:

1.Azt álmodtam, valami baj érte a legjobb barátnőmet, "elvesztettük egymást." Két hét múlva ok nélkül összeveszett velem, és azóta sem beszélünk.

2.Álmomban a srác, akibe szerelmes voltam, átölelt és azt mondta, szeret. (A valóságban még csak beszélőviszonyban sem voltunk.) Pár nappal később bevallotta, tényleg kedvel, és bejövök neki.

Miért van ez? Nem most kezdődött, amióta az eszemet tudom, álmodok ilyeneket. Ez most normális vagy különös?

Köszi! :)

17/L


2011. dec. 10. 15:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jónapot Lomini ÚR!
2011. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
???
2011. dec. 10. 16:05
 3/20 anonim ***** válasza:
belelátsz a jövőben részletekre.ennyi.de gondolom erre te is rájöttél.
2011. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
mázli, megélhetsz ebből
2011. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igen, így is lehet fogalmazni.

Viszont ami igazán érdekelne: miért?

Hogy csinálom? Vagy miért pont én? Lehet ezt valahogy fejleszteni vagy irányítani?

Tapasztalt esetleg más is hasonlót?

2011. dec. 10. 16:12
 6/20 anonim ***** válasza:
Esetleg csinálhatsz olyat, hogy amikor felkelsz akkor leírod gyorsan egy noteszba hogy mit álmodtál, és megmutatod egy közelebbi barátodnak, és ha bekövetkezik akkor lefotózod, vagy valahogy bebizonyítod neki. nemtudom értetted-e amit írtam de félig nem idefigyelek :D
2011. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

miért:passz talán érdemes vagy rá

hogyan:megkaptad ezt az erőt örülj neki.

fejleszteni nehéz majd jön magától

sok ilyen van nem csak te egyedül nyugi.

2011. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen, értem, mit akarsz mondani. :)

Lényegében, nem is rossz ötlet.

Amugy el szoktam mesélni másoknak, van aki elhiszi, van aki nem.

De mondjuk jó lenne, ha fejleszthetném, így komoly dolgokat is előre látnék, esetleg el tudnék kerülni.

Ha ez egy képesség, feljeszthető?

2011. dec. 10. 16:19
 9/20 anonim ***** válasza:
valahogy biztos lehet.próbáld dátum szerint elalvás előtt mondogasd sokáig egy év/hónap/napot lehet pont arról fogsz majd látni valamit.
2011. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Érdemes? Ezen még nem gondolkodtam...

Sok fura dolgot látok, csinálok, tapasztalok már kiskorom óta, szeretném valahogy hasznossá tenni a képességeim. Nem a magam javára, hanem úgy álltalában. :)

2011. dec. 10. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!