Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Most szólok, kissé undorító.

Figyelt kérdés
Nem emlékszem sok részletre, akartam menni karatéra beiratkozni, aztán ha jól emlékszem a főiskolán voltam, és folyamatosan hánytam kifelé a belső szerveimet egy csapba. Az a fura, hogy tudtam, hogy ettől nem lesz semmi bajom, épp hogy jobb lesz, hogy megszabadulok tőlük. Még most is rosszul vagyok, ha rá gondolok, nem hagy nyugodni. Csak olyan válaszoljon, aki értelmes dolgot tud írni légyszi!
2012. jan. 11. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek ezekhez, nem vagyok álomfejtő, csak próbálok logikusan gondolkodni. Kihányod a belső szerveidet, és azt érzed jó. Hm. Talán elfojtott problémák, gondok, traumák, amiket ha kimondanál jobb lenne?
2012. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mxxx ***** válasza:
melyik szerveidet hánytad ki?
2012. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem is valami elfojtott feszültség lehet. Esetleg van valamilyen problémád, gondod vagy nyomaszt valami, amit magadban tartasz. Az, hogy kihánytad a saját szerveidet, lehet azt akarta szimbolizálni, hogy szeretnéd kiadni magadból a dolgokat, akármennyire rossz is.

Nekem ez jutott eszembe, bár én sem vagyok álomfejtő. De szerintem az álmokat mindig a saját helyzeted alapján kell elemezni.

2012. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Nincsen mostanában mazoista hajlamod?(Nem akartad pl.:magadat verni vagy megkértél valakit hogy verjen vagy öngyilkosnak lenni...stb)áruld el, ez fontos
2012. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek mazochista hajlamaim:) Fogalmam sincs konkrétan, mely szerveim lehettek, de vese, gyomor, belek, ilyenekre gondolok... Köszi a válaszokat! :) Lehet a vizsgaidőszak miatt álmodok ilyen hülyeségeket.
2012. jan. 11. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahw *-*

Most kajak megéheztemxD

2012. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zeronibble ***** válasza:

Álmodtál egy teljesen megszokott egyetemi életképet. Gondolj bele: orvosi, pillanatokon belül anatómia vizsgák, ezért ki kéne szaladni egy lazítós sörre. Lesz belőle négy. Meg hat fütyülős. Meg egy jota, nehogy egyszerű legyen. Illetve valami kis izé, amire igazából senki sem emlékszik, én is csak a rend kedvéért említem...


Mire visszaértek, egészen kész vagy, megcsap a meleg, keresel valamit, amit te kagylónak látsz (rendes nevén persze mosógép), és beleküldesz mindenfélét, amire az anatómia vizsga miatt gyakorlatilag minden tripben ki kell térni.


Egyedül a karatét nem értem.

2012. jan. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mxxx ***** válasza:

unalmat jelent

vagy szerelmet..

valamelyik a kettő közül :D, de inkább az unalom

2012. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!