Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire utalhat ez a visszatérő...

Mire utalhat ez a visszatérő álom? Szeretnék tőle már megszabadulni.

Figyelt kérdés
Az utóbbi fél évben többször is álmodtam azt,hogy fej nélküli gyerekem született.Elég brutális,és elég rendszeres,ezért szeretném megtudni,mit jelent.
2012. febr. 12. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem erős félelmeket fogalmaz meg az álom. Mitől félsz nagyon?

Lehet, hogy konkrétan attól, hogy beteg gyereked lesz, de az is lehet, hogy a gyerek a munkádat/művedet/alkotásodat szimbolizálja, s attól szorongsz, hogy nem elég jó, amit csinálsz.


Amúgy szerintem a nőknél nagyon gyakori az ilyen szüléses rossz álom, hogy a gyerek torz stb...

2012. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan nagyon szorongós vagyok.Mindentől félek,amitől lehetséhes...és ami érdekes volt az álomban,hogy a legtöbb esetben kidobtam a gyerek fejét...Gyermeket amúgy nem tervezek.
2012. febr. 12. 20:14
 3/7 Szundika20 válasza:
Szia! én álmomban megakartam ölni egy nőt.....azóta nem eszek nem tudom elengedni magam meg semmi...én nekem is 2 előzmény amitől kijött ez az álom és most küzdök vele hogy elmúljon...!
2012. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem is volt visszatérő álmom, és én akkor, amikor már nagyon idegesített elmondtam valakinek, akiben bízok és elmúlt.
2012. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Próbálj este meditálni. Én amikor horror filmet nézek este, leülök törökülésbe, behunyom a szemem, és kb.2 percig próbálok ellazulni.

Nagyon hatásos! Elmúlik a szorongásod! Próbáld ki!

2012. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ja és még valami: Ha megint azt álmodod, ne törődj vele, nem baj ha rossz.

Előbb-utóbb nem lesz több rémálmod.

De mivel állandóan szorongsz hogy ezt fogod álmodni, tényleg ezt fogod!

2012. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A visszatérő álmokat ajánlatos komolyan venni, mert a tudattalanod valami olyasmit akar üzenni, ami nagyon fontos a Számodra. Nekem úgy tűnik, hogy Te egy ötletekben gazdag ember vagy, érzel is késztetést a megvalósításukra, de valamiért félsz attól, hogy foglalkozz velük. A félelmed olyan erős, hogy a konkrét megoldáson nem is mersz gondolkozni. Biztosan borzalmas álmodban a látvány, de ébren nem az elfojtására kellene törekedned, mert akkor esetleg még ijesztőbb üzeneteket kapnál,hanem az álmok megértésére. Akkor szabadulsz meg az álomtól, ha ez sikerül.
2012. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!