Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Még sosem volt ilyen furcsa...

Még sosem volt ilyen furcsa álmom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Két napja álmodtam ezt, kicsit zavaros volt, de az egésznek a lényege, hogy saját magamra kellett vigyáznom csecsemőként. Valaki még volt velem, és menekültünk valami elől. Abszolút nem maradtak meg a részletek, csak az érzés, ahogy a csecsemőkori önmagamat próbálom megvédeni, és rettentően féltem. :/ Sosem foglalkoztam az álmaim értelmével, de ez annyira furcsa, gondoltam megkérdem, hátha tudtok valami okosat mondani erre. Mióta ezt álmodtam, feszült vagyok, és állandóan ez az álom jár a fejemben.
2012. febr. 23. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Bakker, álmodtál, és kész. Kémiai reakció az agyadban (bár egy ilyen kérdés után kétlem hogy egyáltalán van neked olyan)! Katasztrófa... ennyire unatkozol? kész... -.-"
2012. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát te is eléggé unatkozhatsz, ha erre van időd, hogy oltogass...köszönöm szépen, de ha nem tetszik a kérdés, nem kell rá válaszolni. Ilyen nagyon egyszerű. Az értelemről szerintem nincs jogod ismeretlenül és látatlanul ítélkezni. Ez pont inkább a te agyadat minősíti...
2012. febr. 23. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Részben igazad van, de eléggé kiakaszt hogy ilyen majomságokat valaki komolyan vesz... Az álmoknak általában nincs oka, amikor álmodsz, az agyad rendszerezi az adatokat. Ennyi.
2012. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet egy rossz gyerekkori emlék,de a menekülés mindenképpen szorongást jelent..Az hogy önmagadat meg kellett védened,sztem magáért beszél,lehet,hogy mostanában belekerültél olyan szituba,amiben kénytelen voltál védekezni(ez lehetett egy beszélgetés,amiben valaki nem értette meg az álláspontodat)..Sikerült egyébként megvédened magad álmodban?
2012. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként az első válaszolónak:az álmokban az agyad nem az adatokat rendezi,hanem az érzelmeidet és nagyon sokat lehet tanulni önmagadról,ha figyeled az álmaid..
2012. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagynem.
2012. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól van IQ bajnok,jól van,te tudod,mert egy zseni vagy,pff....
2012. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm! Úgy igazán nem volt végkifejlete az álmomnak, mert felriadtam...

Írjátok még le százezren, hogy idióta vagyok, amiért egy erre való fórumon kérdezni merek...

2012. febr. 23. 15:29
 9/10 anonim válasza:
100%
Első válaszoló te marha, fogalmad sincs róla hogy az álmok mennyit segíthetnek az önmegismerésben. Az ilyen MARHÁK miatt tart ott a világ ahol tart.
2012. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
minek írnak de olyanok,akiket nem érdekelnek az álmok!!!Gondolom az álomfejtés kategóriában ,nem számítás technikáról fognak kérdezni áááá !!!
2012. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!