Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

kettő érdekes álmom volt de egyik se értelmes szerintem ...


1: jövök haza és jön autóval 2 ember, akik ellenségesek és utáljuk egymást (de nem ismerem őket) bementem a kapun belülre és hozzá vágtam a kocsijukhoz valami szemetet, ők pedig felgyújtották a kerítésemet majd amikor leégett a kapu bejöttek és megakartak verni és ordítottak rám hogy 'mocskos emo' de nem tudtak megverni ezért hoztak erősítést én meg állathangokat adtam ki és egy zsiráf, a kutyám meg egy ló mentett meg ...


2. átjött az exem és mondta hogy nagyon hiányzok neki és szeretné újrakezdeni és megölelt.. felmentem vele hogy megkérdezzem apát hogy jöhet e velünk ő is a müllerbe, megengedte, én lementem az exem bement a szobámba és ott csinált valamit .. én addig lent orrot fújtam mert be taknyosodtam, utána lejött mindenki és mentünk a müllerbe. amikor odaértünk (egyáltalán nem úgy nézett ki mint a valóságban.) párizsit kellett keresnünk és megtaláltuk zöld volt de nem azért mert romlott volt csak zöld volt megvettük és el akartam kísérni az exem de ő nem szerette volna de megint megölelt és felébredtem


értelmes válaszokat kérek.. még ha elég nagy hülyeség mind a két álmom akkor is.

14/l


2012. febr. 26. 10:21
 1/2 anonim válasza:

1: vaami olyan történik/történt ami váratlanul jött és egy olyan valakitől kaptál segítséget akire nem számítottál


2:romlott párizsit ettél az exed hasáról(xDDD najó ezt nem tom)

2012. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :)

á nem nem hiszem xdd nem vagyok oda a párizsiért

2012. febr. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!