Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta álmodom. Csak megyek és megyek de nem birok elérni az ajtóig még akkor sem ha futok egyszerűen nem jutok közelebb hozzá.

Most meg valami olyasmi hogy eltévedtem miközben mentem az ajtóhoz. Találkoztam egy ismerősömmel de mindketten eltévedtünk.


2012. márc. 20. 05:54
 1/3 anonim válasza:
Ez azt jelentheti,hogy van egy elérhetetlen valaki/valami az életedben és minden küzdés ellenére sem tudod megszerezni. Amikor elindulsz felé mindig akadályba ütközöl,eltévedsz.
2012. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretnél valami felé nyitni, de nem találod meg az ahhoz vezető utat.Céltudatosabbnak, kitartóbbnak kell lenned.Vagy máshogyan kell próbálkoznod, hogy elérd a célodat.
2012. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
43 éves nő vagyok van egy férjem és két gyerekem. Nincs olyan célom amit már kiskorom óta el akarnék érni. Ezért nem értem. De azért köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 20. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!