Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ágyam rossz helyen lehet?...

Az ágyam rossz helyen lehet? Ezért álmodok mindig nagyon rosszakat?

Figyelt kérdés

Nyár óta új helyre költöztem és mindig olyan nyomasztóan szörnyűeket álmodok. Az előző ágyamban mindig jókat aludtam. De ma este is volt egy rossz álmom, nem volt valami jó érzés.

Lehet attól van, hogy negatív energiáknál van pont az ágyam? Vagy egyébként is ilyet álmodtam volna?

Sajnos csak 1-2 méterrel tudnám arréb rakni az ágyat a szoba elrendezése miatt és nemtudom, hogy az segítene-e.


2009. nov. 4. 05:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez az oka a rossza álmaidnak, akkor az 1-2 méter is segíthet.
2009. nov. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mostmár teljesen ki vagyok akadva. Az éjjel is szörnyű álmom volt, hevesen dobogott a szivem és nagyon megrémültem.

Nem lehet valahogy kideríteni a szoba átrendezése nélkül, hogy tényleg az ágy rossz helyzete-e az oka ezeknek az álmoknak?

Ha máshol alszok, pl. anyukámnál vagy páromnál, akkor sosincsenek ilyen álmaim.

Úgy értem, hogy ezeket a rossz energiákat nem lehet valahogy bemérni?:(

Mert tényleg max 1 méterrel arrébb tudnám átrakni az ágyamat, lehet, hogy az nem is segítene.

2009. nov. 5. 07:42
 3/4 A kérdező kommentje:

Találtam egy linket, ami ezzel foglalkozik:

[link]

Forduljak szakemberhez, hogy jó helyen legyen az ágy? Ez nem lesz túl drága?

Már félek elaludni, mert jönnek a rémálmok, nagyon rossz:(((

2009. nov. 5. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak olyanok, akik ezt bemérik, de nem tudod, hogy ki az aki rendesen csinálja és ki az aki csak pénzt akar rajtad keresni.

Én megpróbálkoznék a változtatással, hátha segítene, és nem is kerülne pénzbe.

Prábálj meg csak fordítva feküdni az ágyon. (lábtól) Vagy keresztben, ha ez lehetséges. Próbáld meg, meglátod, hogy segít-e?

2009. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!