Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez bejöhet? Nem lenne rossz (? )

Ez bejöhet? Nem lenne rossz (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok azt álmodtam hogy kitöltöttem az 5ös lottót, és megnyertük volna, csak a végén az volt a baj hogy elvesztettük a szelvényeket amit fel kellett volna adni , de nem lett meg aztán felkeltem.. a számokra még mindig tisztán emlékszem amik voltak az álmomban. szerintetek probálkozzak hátha bejönne? illetve még az is érdekelne hogy mit jelent egy ilyen álom? :D:D
2012. ápr. 23. 10:59
 1/7 anonim válasza:
Én mindenképpen megpróbálnám! Nem sok pénz egy lottó szelény max. elbukod. Ha jól tudom 200ft körül van... Most óriási összeget nyerhetnél vele :D Egy próbát szerintem mindenképp megér.. Hajrá
2012. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy nyerni akarsz. ugyan mit jelentene?
2012. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az hogy elveszitettük a "szelvényeket" az mit jelent? Balszerencsét vagy valami ilyesmit? Szeretném ezt az álmomat folytatni hogy mi lesz kiváncsi lennék rá hogy mi lesz azokkal a szelvényekkel, csak nem tudom hogyan kellene vagy mit kell ahhoz tenni ha az egyik álmomat folytatni szeretném hogy mi lesz a folytatásba :D .. a tudatos álomba sajnos nem vagyok otthon.
2012. ápr. 23. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben mindenképpen megjátszanám :D :D

Csak nagyon vigyázz el ne veszítsd!!! :D

2012. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végülis egy probát megér , majd írok mi lett :D ... remélem igazából nem veszítem el.. Nektek is volt ehhez hasonló álmotok nyugodtan leírhatjátok ide.
2012. ápr. 23. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én megálmodtam egyszer hogy kihúzzák a számaimat, meg is játszottam őket, de csak az első szám jött be... :D pedig már tiszta extázisba jöttem amikor azt kihúzták XDXD
2012. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Baxa+ egy szám se volt jó .. pedig 5 hetest vettem xD
2012. jún. 9. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!