Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan érezhettem a csókot...

Hogyan érezhettem a csókot álmomban, amikor az életben még nem volt ilyen élményem?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy nem messze a helytől, ahol dolgozom, kinn voltam az utcán és odajött hozzám egy pasi. Hasonlított egy sráchoz, aki nemrég tetszett meg a munkahelyemen, igaz, hogy nem volt teljesen olyan. Odajött, és valamiért leültünk nézni a csillagokat. Fáztam, mire adott valami puha vékony takarót, rám terítette, de rajta is volt. Még arra is emlékszem, hogy narancssárga volt az a pléd. Pedig nagyon sose látok színeket az álmaimban. Szóval ültünk egymás mellett, rajtunk a pléd és pont azon gondolkoztam, hogy fú de mennyire romantikus és nyálas az egész helyzet, kicsit zavarban is voltam, h a fiú azt hiszi, többet képzelek a helyzetbe. Pont arra gondoltam, hogy biztosan meg akar majd csókolni, mire tényleg odafordult, de kicsit lejjebb húztam a fejemet, mintha meg akarnék nézni valamit, úgyhogy a homlokomon landolt a puszi. Erre rámosolyogtam, mire ő közeledett és meg akart csókolni, én meg féltem, mert még nem csókolóztam sose. De ő megcsókolt, és az a fura, hogy éreztem is... egy-két másodpercig tartott, nagyon kellemes volt, aztán elhúzódtam és azt mondtam neki, hogy lehet most kinevet, de még sose csókolóztam, szóval kezdő vagyok. Mire elmosolyodott, és szép lassan megint megcsókolt, mutatva, hogyan kell. Ennyire emlékszem, de nagyon kellemes álomként maradt meg bennem.


Az a fura, hogy tényleg olyan volt, mintha csókolóztam volna és éreztem is a csókot, dobogott a szívem is, teljesen valóságos volt. (Gyerekkoromban volt hasonló, amikor egy pékségben voltam és akkor talán csokis, vagy kakaós csigát ettem és éreztem az ízét, de soha máskor nem történt még ilyen, hogy ennyire valós lett volna. Meg egyszer talán a fájdalmat éreztem, amikor hasbaszúrt két fiatal fiú.) Szóval az az egészben a különös, h bár 20 éves vagyok, de még nem csókolóztam úgy igazából. Persze voltak szájrapuszik, meg ilyen gyerekes dolgok, de nem ilyen igazi csók. Ezért sem értem. Jelenthet valamit ez az álom? Vagy semmi jelentősége? De akkor mégis hogy lehet, hogy éreztem a csókot és bár nincs csókkal kapcsolatos emlékem, mégis tudtam álmomban, h hogyan kell?



2012. ápr. 25. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van egy kép, egy vízió arról, hogy milyen lesz, ehhez jönnek a filmélmények. Biztos vagyok benne, hogy már Te is lejátszottad "agyban", hogy milyen lesz, van egy elképzelésed, és fantasztikus lehet a fantáziád, hogy ez az álmodban olyan részletességgel, valósághűen köszönt vissza.
2012. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, ebben egyetértek, mert tényleg sok filmben láttam már az "ideális" csókot és ezerszer lejátszottam már fejben, meg a fantáziám is hatalmas, mert mindig csak képzelődöm (ami nem feltétlen előny), de azt hittem, hogy az ember csak akkor tudja érezni is az egészet, ha már átélte. Mert nyilván olyat is álmodik az ember, amit még nem élt át és valószínűleg soha nem is fog, a sok valószerűtlen dolog... De ez egy valós dolog, ezért is csodálkozom annyira, hogy hogyan történhetett meg ilyen részletesen és érzelmesen az álmomban.
2012. ápr. 25. 22:20
 3/19 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy tényleg olyan volt mint egy éber állapotban elcsattanó csók? Menj és derítsd ki.
2012. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A ma éjjeli nagyon durva volt, egy színésszel sétáltunk valami hatalmas konténerek mellett, nekem meg tetszett a pasi és megálltam neki mutatni egy karcolást a konténer, vagy mi oldalán, de közben azt terveztem, h most tuti megcsókolom, ez volt a figyelem-elterelés... szóval megálltam, mutattam neki a karcolást, és ránéztem, mire mintha kitalálta volna a gondolataimat, odahajolt és megcsókolt. De az volt az egészben a nagyon durva, h ha lehet, még jobban éreztem. Annyira valódi volt, h el is hittem, h igazi (legtöbbször az álmaimban tudom, h az csak álom), sőt biztos voltam benne. Ennyire valósághű álmom szerintem még sose volt. Amikor felkeltem, komolyan elgondolkoztam, h akkor most mi az álom, mert azt hittem, a csók az igazi... fú, ez tényleg olyan hülyén hangzik, mint gondolom? :)
2012. jún. 17. 16:10
 5/19 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy hogy lehet, hogy 20 éves korodig még nem smároltál.

Félreértés ne essék: semmi rossz szándékom nincs, csak tényleg nem értem.

2012. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
..keresi az igazit,nincs ebböl baj..
2012. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
semmi para, nem sértettél meg, én is valószínűleg értetlenkednék, ha a másik oldalon állnék, de igazából elég egyszerű oka van: nem könnyen engedem magamhoz közel az embereket, egy csókhoz, meg azért mégis csak kell, mert elég intim, meg minden. ja a másik meg tényleg az: nem vagyok olyan, mint a legtöbb lány, akik bármilyen lehetőségnek örülnek és összejönnek bárkivel, én kicsit jobban átgondolom a dolgokat. nem mondom, h egyik jobb, mint a másik, de tény, h én ilyen vagyok. :)
2012. jún. 17. 16:38
 8/19 anonim ***** válasza:
Én lehet ismerlek téged..Miskolci vagy?
2012. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Barcika, de nincs messze Miskolc se. :D Na miért, te is ismersz ilyen lehetetlen alakokat? :D
2012. jún. 17. 17:05
 10/19 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlitasz egy Miskolci lányra,ő is ilyen mint te..
2012. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!