Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Minden úgy indult, mint egy átlagos hétköznapon. Felszálltam a buszra a nővéremmel, ott volt a haverom, mint mindig. A végállomásnál várt egy kicsit a buszos. Miután mindenki felszállt, utána elindult és nem állt meg a 2-nál, mert odafutott 2 gyerek(,de a valóságban nincsen 2. megálló!) és a 3-nál sem, mert a barátom nagyapja a kapujukban volt, ráadásul itt ment fel a járdára. Ment egy kicsit a busz, de után megállt és mondta a nővérem, hogy ne menjek annyira közel a vezetőhöz, mert akkor le fog szállítani. Meg is tette, mindhármunknak gyalog kellett lemennünk esőben, de csak a lakótelepig, mert ott volt az iskolám(,de amúgy nem ott szokott lenni!). Mire leértünk, addigra el kezdett esni a jégeső, ezért én a tesómnak adtam az esernyőmet. Az iskola körül iskolatáskák voltak és közöttük volt a szerelmemé is. Bementünk a haverommal, ott szétváltunk, majd egy terembe mentem be, ahol a rokonok egy ünnepséget tartottak. Ott volt a nagybátyám, a nagymamám, a nagyapám és anya nagybátya is. A nagyapám elkezdett engem provokálni, majd úgy tettem, mintha le akarnám őt dobni egy kulcstartóval. Erre Ő még erősebben kezdett oltogatni, majd úgy tettem, mintha megütném Őt egy székkel. Majd ezt mondtam: "Tudod, hogy úgysem merem megtenni, de engem senki sem ismer annyira, mint én magamat!" Majd megint megpróbáltam hozzávágni azt a széket, de akkor már távolabb megállítottam azt. Ezután elkezdtünk verekedni. És senki sem figyelt minket, nem is hallották, hogy mi ott verekedtünk, ráadásul csak nagyi látta, hogy én ott voltam, de később Ő sem.

2012. máj. 8. 09:50
 1/2 A kérdező kommentje:
* Bocs a hosszú szövegért.
2012. máj. 8. 09:50
 2/2 anonim ***** válasza:

Összegezzük:

Egy átlagos hétköznapod jelent meg az álmodban kisebb-nagyobb változtatásokkal. Benne volt a lakótelep is, (amit bizonyára ismersz), az eső (amilyen borús mostanában az ég, néha pedig csepereg, ez onnan is jöhetett) az iskola (valószínűleg iskolába is jársz) és a szerelmed (merthogy a valóságban az is van). Ott volt az iskolád képe (a valósé) a rokonaid (akiknek az arca a valóssal megegyező) és a nagybátyáddal konfliktusod volt (nem idegesít, vagy nincs konfliktushelyzet köztetek?).

Szóval ennyi lenne. Az álmod szinte teljesen a valóságból táplálkozott, ám mégsem a legvalóságosabb helyzetet kalibrálta. Ez nem jelent semmit, max arra lehet belőle következtetni, hogy iskolába jársz, van egy szerelmed. és a nagybátyáddal valamilyen konfliktushelyzeted van, vagy egyszerűen csak idegesít a pasi.

2012. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!