Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor vannak leszbikus...

Sokszor vannak leszbikus álmaim, mitől lehet?

Figyelt kérdés

nem vagyok leszbikus, bár már gondolkodtam azon hogy csak kipróbálom,de még nem próbáltam ki..

viszont az álmaimban nagyon jól érzem magam, és csak smárolok a lányokkal semmi több..

így élőben már nem tudom ,hogy letudnék e smárolni egy csajt, barátom se volt még,bár már nagyon szeretnék..


2012. máj. 12. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Az álmok az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek.


Te magad mondtad, gondoltál rá. Innen az álom.

2012. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

elég egy gondolat és már ilyeneket álmodom?!

érdekes :)

2012. máj. 12. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Tombolnak a hormonok, szinte mindegy mi csak valami legyen már. Rögtön letisztul a kép ha lesz egy partnered (szexulális és férfi).

Ha ezek után is érdeklödve figyeled a lányokat akkor érdemes újra elövenned ezt a kérdést.

2012. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
41%
leszbikus vagy... :)
2012. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az álmoka rejtett vágyakat mutatják. Gondolod hogy baj lenne ha az lennél ? Baj lenne kipróbálni ?
2012. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 FollowWings válasza:
Nem biztos hogy leszbikus, lehet csak bi, de csajoknál ez nem gáz, sőt a pasik szeretik az ilyen dolgokat...
2012. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom hogy baj lenne, de én is úgy vagyok vele hogy ha majd lesz pasim, akkor kiderül..
2012. máj. 12. 20:06
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha lenne egy lány aki szeretne velem bármit is ,akkor nem fogok ellenkezni, de mondom csak próba képpen akarom lánnyal kipróbálni, mert férfivel képzelem el az életemet..csak most vhogy egy lányt sem vetnék meg..
2012. máj. 12. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!